Україна посіла 31-ше місце в медальному заліку Олімпіади в Ріо

2704 0

Збірна України посіла 31-е місце в підсумковому медальному заліку Олімпіади-2016 в Ріо-де-Жанейро.

В активі українських спортсменів дві золотих, п'ять срібних та чотири бронзових нагороди.

Олімпійські чемпіони:

Олег Верняєв - спортивна гімнастика (паралельні бруси)

Юрій Чебан - веслування на байдарках і каное (каное, 200 метрів)

Срібні призери:

Сергій Куліш - кульова стрільба (пневматична гвинтівка, 10 метрів)

Олег Верняєв - спортивна гімнастика (багатоборство)

Жан Беленюк - греко-римська боротьба (85 кг)

Павло Тимощенко - сучасне п'ятиборство

Ольга Харлан, Аліна Комащук, Олена Кравацька, Олена Вороніна - фехтування на шаблях (командна першість)

Бронзові призери:

Ольга Харлан - фехтування на шаблях

Богдан Бондаренко - легка атлетика (стрибки у висоту)

Дмитро Янчук та Тарас Міщук - веслування на байдарках і каное (каное, 1000 метрів)

Анна Різатдінова - художня гімнастика (багатоборство)

Таким чином, вони розташувалися в таблиці між Південною Африкою та Сербією.

Беззаперечним переможцем медального заліку стала збірна США, яка взяла 121 медаль - 46 золотих, 37 срібних та 38 бронзових.

Друге місце посіла Великобританія, у неї 67 медалей, у тому числі 27 золотих, 23 срібних і 17 бронзових.

На третій позиції медального заліку завершив змагання Китай, який зібрав 70 медалей, включаючи 26 золотих, 18 срібних і 26 бронзових.