MENU

Для зовнішньої реклами у Києві готують нові конкурсні умови та правила розміщення

2688 0

Заступник голови КМДА Олексій Резніков повідомив, що міська влада запропонувала операторам зовнішньої реклами Києва спільну розробку правил та механізмів проведення конкурсу на розміщення рекламних засобів. Про це повідомили в прес-службі КМДА.

Фото: Заступник голови КМДА Олексій Резніков 

"Конкурсне середовище, конкурсні умови, будь-яка конкуренція - це найбільш справедливий механізм, коли правила прозорі і зрозумілі. Тому, аби уникнути спекуляцій на цю тему, ми запросили до розробки умов конкурсу представників ринку зовнішньої реклами, аби вони були зрозумілі та справедливі з точки зору бізнесу. Ми хочемо запровадити механізм розміщення рекламних засобів на конкурентних умовах після того, як мине строк дії останніх дозволів, і там, де конструкції передбачені новими правилами розміщення. Як кажуть самі оператори, щоб бізнесу пропонувались комерційно привабливі місця, що, звісно, не попадають до міських зон обмеження", - додав Олексій Резніков.

Заступник голови КМДА також відзначив поодинокі спроби Асоціації операторів зовнішньої реклами здійснити позаминулорічну обіцянку щодо саморегуляції. Проте, за його даними, заява операторів щодо самостійного скорочення кількості рекламних конструкцій на 30% не була реалізована.

"Ми маємо спробу саморегуляції ринку на прикладі Кловського узвозу - вул. Мечникова, де гравці ринку не дотримались ані визначених Правилами відстаней при встановленні конструкцій біля пішохідних переходів та перехресть, ані відстаней між рекламними конструкціями, і навіть не прибрали конструкції, що закривають світлофори та дорожні знаки. Але тут, принаймні, вони спробували діяти за погодженням міста", - розповів Олексій Резніков.

Другою спробою, за його словами, було впорядкування рекламних засобів на Дніпровському узвозі.

Новими Правилами розміщення рекламних засобів передбачається заборона на розміщення рекламних конструкцій на пішохідних та велосипедних доріжках, алеях, розподільних смугах шириною менше 2 м, а також ближче 10 м від перехресть вулиць, наземних пішохідних переходів та виїздів до прилеглих (прибудинкових) територій, ближче 30 м від зупинок громадського транспорту та ближче 50 м від регульованих залізничних переїздів.

Нагадаємо, що за прогнозами Олексія Резнікова, нові правила розміщення зовнішньої реклами у столиці мають бути прийняті вже у жовтні. Раніше заступник голови КМДА повідомив, що восени поточного року буде проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора КП «Київреклама».


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини