MENU

Геращенко: В полоні російських окупантів і колаборантів перебуває 115 українців, зниклих безвісти – 498

207 0

Цього закону чекали десятки родин, чиї чоловіки, батьки, сини сьогодні є заручниками на окупованих територіях. До сьогодні родини заручників отримували грошове забезпечення, встановлене військовослужбовцям на день захоплення в полон. Звичайно, це було несправедливо, адже деяких хлопців бойовики утримують майже два роки... І це наш обов'язок – звільнити всіх і сьогодні допомогти родинам заручників. За уточненими даними СБУ, сьогодні в полоні на окупованих територіях перебуває 115 украінців, майже половина з них – військовослужбовці. Маємо також 498 зниклих безвісти...

Верховна Рада проголосувала за закон, що встановлює виплати військовослужбовцям, захопленим у полон, у розмірі такому, як сьогодні отримають наші військові. Тобто мова йде про індексацію виплат. Закон проголосовано в цілому, парламент підтримав ініціативу, що він вступає в силу з дня оприлюднення.

Це голосування дуже важливе для мене, тому дякую всім колегам – депутатам, що доєдналися до розробки закону, і всім 237 депутатам, хто проголосував за. Тепер чекаємо, що закон підпише голова Верховної Ради і президент, сподіваюся, тут не буде жодних зволікань.

Ірина ГЕРАЩЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування »  

Новини