Про ступінь пакетного безумства, що поширився у суспільстві
Пляшку з молоком - в одноразовий пакет.
Пляшку, що на фото, мені у крамниці на ринку видали в одноразовому кульочку. Ясна річ, пакет я одразу повернув продавцеві і пояснив, що не маю потреби у цьому одноразовому смітті.
Але цей випадок ілюструє ступінь пакетного безумства, що поширився у суспільстві. Через це ми і маємо мільйони тон одноразових пакетів, якими засмічено не лише тисячі звалищ по всі країні, але й зелені зони, ліси, береги річок навіть у найвіддаленіших та важкодоступних регіонах країни. Ось так ми власними руками перетворили країну на пластиковий смітник.
А вихід насправді простий - відмова від користування поліетиленовими пакетами у побуті.
***
Ще менше продукованого сміття у побуті.
Відмова від одноразових пакетів справа доволі нескладна. Але є ряд продуктів харчування, які важко придбати без упаковки або в упаковці, що придатна для вторинної переробки.
Наприклад, молоко, сметана, сир, йогурти, вершкове масло - зразки цих товарів у торговельній мережі фасують або у тетра-паки, які в Україні не переробляються, або у ПЕТ-пляшки чи м`які поліетиленові пакети, що також не приймаються на переробку. Вершкове масло та сир продаються у м`якому пластику, який трохи нагадує папір, що так само не переробляється та не розкладається у природному середовищі.
Але не все так погано. Наприклад, у Києві є мережа дрібних магазинів, де можна придбати найпоширеніші молочні продукти у власну тару.
Ціни цілком прийнятні, смакові якості відповідні продукту, плюс цілковита відсутність шкідливої упаковки після придбання такого товару.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки