MENU

У Києві замість молока продають бурду. ФОТО

4509 0

Обережно! У Києві замість молока продають бурду.

Мережа молочних магазинів під торговою маркою "Фермерське молоко", кіоски якої розташовані по всьому Києву, реалізує молочні товари неналежної якості. У цьому ми переконались, провівши власне дослідження продукції, придбаної в одному з павільйонів.

Отже, місце придбання продукції - кіоск "Фермерське молоко", розташований біля виходу з метро Оболонь. Було придбано розливне молоко, сметана та вершкове масло. Що ми шукали у придбаних зразках: консервуючі речовини, крохмаль, воду та немолочний жир.
Сметана. Перевірка сметани не виявила наявності у продукті крохмалю та соди, яку іноді додають у молочні продукти для тривалішого зберігання. А от на смак сметана може бути кращою: смак у зразка не виражений, пустий.

Вершкове масло за проведеним фізичним дослідженням виявилось комбінованим продуктом, що містить як молочні, так і рослинні жири. Смак масла відповідний продукту, але виражений слабо.

Але найцікавіше виявилось у тесті молока. З одного боку добре, що молоко не містило крохмалю та антибіотиків. Але за своїм складом заявлене молоко виявилось сумішшю молока та води, при чому об`єм води у придбаному молоці склав не менше 40(!) відсотків. Смак молока пустий, водянистий, не виражений.

Залишається лишень здогадуватись, звідки у кіоску беруть воду для розведення молока (якщо його, звісно, розводять на місці), бо ані водопроводу, ані туалету зазначені павільйони не мають. При мені жінка-продавець витирала руки, замащені сметаною, туалетним папером, рулон якого вона тримає біля себе на полиці.

У кіоску не видають чеків на придбаний товар, зважування товару відбувається незрозумілим чином, коли продавець у кутку зважує товар і одразу називає ціну, що важко перевірити, а, отже, доводиться покладатись на порядність продавця.

Молочний товар, зокрема, кисломолочний сир та сметана, розфасовані у пласткові відра не зрозумілого походження, безпечність яких викликає, принаймні, питання.

Так само не є зрозумілим походження товару. У кіосках відсутні будь-які документи про походження та якість продукції, є інформація лише на сайті цієї мережі, але перевірити достовірність зазначеної інформації, а тим паче довести, що у кіосках реалізують продукцію конкретного господарства, практично неможливо.

Читайте також: Про ступінь пакетного безумства, що поширився у суспільстві

Читайте також: Cупермаркет выброшенной еды в Англии. ФОТО

Oleksandr Sokolenko


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини