MENU

Натуральна косметика власноруч: чи можна виготовляти крем удома?

4242 12

Ви досі щоденно десятками відвідуєте косметичні крамниці у пошуках свого крему для обличчя? Годинами простоюєте з банкою косметичного засобу в руках, щоб прочитати складники продукту і не можете зрозуміти – з чого зроблена ця суміш? Тоді "Мегаполіс" вважає, що точно має про що Вам розповісти.

Відкриття, які нам вдалося зробити зовсім нещодавно, нас просто приголомшили. В Україні є свої косметичні компанії, які виготовляють справді якісну натуральну косметику. До того ж їхні фахівці радо навчать усіх охочих жінок займатися кремоварінням вдома. Ви зможете підбирати для себе складники та запахи тих засобів, якими користуватиметеся щоденно.

Ірина Лисенко – киянка, власниця двох успішних бізнесів – юридичного та косметичного. Вона створила юридичну компанію "Юстиція" 2009 року. Дуже часто клієнтами її компанії є іноземці, які прагнуть відкрити власний бізнес в Україні. Наша держава приваблює іноземців як перспективна країна для ведення бізнесу і приємно, що до нас хочуть їхати з-за кордону та розвивати нашу економіку. Заснування нової компанії іноземцем складна справа, оскільки охоплює різні питання, що пов'язані із перебуванням іноземних громадян в Україні, такі, як дозвіл на працевлаштування та подальше легальне перебування.

– Ірино, крім юридичного бізнесу ви захоплюєтесь кремоварінням. Як хобі стало ще одним бізнесом?

– Кремоваріння стало для мене не лише хобі, це захоплення, яке приносить користь для мене, моїх рідних та друзів. Я почала займатися цим п'ять років тому, оскільки хотіла знайти для себе якісний натуральний засіб із догляду за шкірою та волоссям. Продукція, яку пропонують нам відомі торгівельні бренди в магазинах містить хімію, яка руйнує шкіру та призводить до алергії.

Я почала займатися кремоварінням не маючи спеціальних знань та досвіду (я не медик, не біолог), спочатку це було змішування різних масел, виготовлення простих продуктів по догляду. Поступово я почала вдосконалювати технологію виробництва, створювала нові рецепти кремів, які мають не лише маскувальний ефект, а насамперед лікувальну дію для шкіри.

Спочатку я варила крем для себе, потім почала дарувати свою продукцію друзям та знайомим, а згодом це переросло в хобі, яке приносить не лише задоволення, а стало частиною мого життя.

– Ви авторка курсу "Кремоваріння" – виготовлення косметики в домашніх умовах, Засновник Першої міжнародної школи кремоваріння онлайн. Як з'явилася сама ідея цього проекту? Щось схоже бачили десь за кордоном?

– Я впевнена, що кожна жінка може створити для себе крем, не маючи для цього спеціальних знань та дорогого обладнання. Наразі ми маємо великий вибір косметичних продуктів, але не кожен продукт може гарантувати позитивний результат.

Коли ми бачимо напис на етикетці крему "для всіх типів шкіри," звичайно, це мене засмучує, оскільки такий крем не може бути ідеальним для жирної та для сухої шкіри водночас.

Моя мета – навчити кожну жінку бути красивою, використовуючи при цьому натуральну косметику, виготовлену власноруч у домашніх умовах. Ви можете купити крем, але крем, який зварили ви самі, буде мати найвищу цілющу дію та ефект.

Ідея заснування першої міжнародної Школи кремоваріння визрівала тривалий час. На жаль, в Україні ми не маємо таких шкіл, які б дали нам структурні знання у виготовленні натуральної косметики в домашніх умовах. Адже натуральний крем - це не лише сметана, змішана з маслом,, як багато хто так вважає. Це ціла наука, технологія, магічний процес, який має чіткі етапи виготовлення.

Я знайшла одну школу у Великій Британії, яка навчає виготовленню натуральної косметики, але не кожен може собі дозволити  це через високу вартість навчання та доступність викладання (викладання англійською мовою).

Перша міжнародна Школа кремоваріння орієнтовна на жінок, які прагнуть користуватися власною натуральною косметикою та бажають готувати її дома швидко і без дорогого обладнання.

– Коли відбувся запуск власного бренду "Мак&Мальви" – натуральна косметика ручної роботи?

– Запуск бренду "Мак&Мальви" – натуральна косметика ручної роботи, відбувся у квітні 2015 року в Києві. Це був жіночий фестиваль, на якому "Мак&Мальви" брав участь як партнер фестивалю. Саме там відбулася презентація українського бренду, на якому ми подарували чудові подарунки із власних косметичних продуктів для всіх учасників фестивалю.

– Що є у вашому асортименті косметики?

– Асортимент косметики дуже різноманітний: засоби догляду за різними типами шкіри, за тілом, а також чудова серія для волосся. Особисто пишаюся, що знайшла для себе ідеальний шампунь власного виробництва, який не містить лаурилсульфат натрію. Оскільки при бажанні користуватися натуральними продуктами були спроби мити волосся милом, яйцем, содою, які, на жаль, не дали бажаного результату. Крім того, ми постійно поповнюємо асортимент, адже завжди вдосконалюємо рецептуру та знаходимо нові результативні засоби.

– Як часто зараз ви варите креми?

– Наразі я поєдную свій юридичний та косметичний бізнес, хоча кожен із них потребує уваги. Крем варю за потребою, але не менше, ніж двічі на тиждень. Сам процес варіння крему нескладний, але його приготуванню передує основний етап – створення рецептури крему, який буде максимально направлений на результат.

– Якщо приготували нову партію, вона вся йде під замовлення чи залишки продаються окремим клієнтам і під нові замовлення?

– Зазвичай готую крем під замовлення клієнта. Та якщо варю продукти для певної події – фестивалю або виставки, залишків немає, оскільки продукція розходиться швидко. Ми завжди ставимо в пріоритет персональність розробки крему для потреби клієнта, тому в нас не можна побачити крему "для всіх типів шкіри".

– Чи цікаво створювати нові різновиди, запахи, складники для кремів?

– Це процес не просто цікавий, а захопливий, якому з кожним днем приділяєш все більше уваги, оскільки бачиш результат своєї роботи. Це творчий процес. Ти відчуваєш себе чаклункою. Завдяки твоїм вмінням створюється новий крем із чудовим ароматом та лікувальним ефектом.

– Якою буває їхня ціна і від чого вона залежить насамперед?

– Ціна крему залежить від складників. Косметика "Мак&Мальви" не містить парабенів, силіконів, мінеральних масел та штучних барвників або ароматизаторів. Ми використовуємо натуральні масла, екстракти трав, натуральні воски, а для ароматизаторів – якісні ефірні масла. Вартість крему може бути від 250 грн, а вартість засобу для щоденного вмивання від 165 грн. Кожен крем заряджається позитивною енергією для досягнення найкращого результату. Я не варю крем з поганим настроєм. Це як приготування їжі, коли ми готуємо їжу з поганим настроєм – вона несмачна, так само і крем. Це продукт енергії, творчості та натхнення.

– Як часто у вас з'являються нові різновиди крему? Від чого це залежить? (поява нових продуктів на ринку, використання сезонних фруктів та овочів як складників)?

– Зазвичай новий продукт з'являється від потреб та запитів наших постійних клієнтів. Саме вони надихають на створення нових ароматів, нових складових, нової продукції. Однією із останніх власних розробок було масло для волосся на основі масла аргани, яке живить сухі кінчики та наповнює їх блиском.

– Хто з ваших друзів в числі перших тестує ваші творіння?

– Звісно, що першим експериментаром використання крему є я сама, оскільки не запускаю в продаж продукт, який не протестований. Жодних тестів на тваринах ми не проводимо! Охоче тестують мою косметику мої рідні, які також є хорошими експертами. Звичайно, потім самі просять зробити щось смачне та корисне для тіла, наприклад, шоколадний крем або масажні плитки. Це косметика, яка виглядає як привабливе тістечко з ароматом шоколаду, яке можна сплутати зі справжньою їжею

– Чи маєте поради щодо використання косметичних засобів? Наприклад, який крем підходить для підлітків, для зрілих жінок, людей із чутливою шкірою?

– Для початку скажу, аби мати здорову та красиву шкіру треба правильно за нею доглядати. Не варто нехтувати золотими правилами: очищення, тонування, зволоження. Для того, щоб правильно обрати крем для себе, необхідно звертати увагу на його складові, він повинен бути максимально адаптований для вашого типу шкіри.

Натуральний крем слід використовувати в залежності від типу шкіри, зазвичай, для осінньо-зимого періоду вдень використовується зволожувальний крем, а на ніч живильний, а в літньо-весняний період – навпаки.

Щодо підлітків, то їхній крем повинен бути легким, можливо, мати антибактеральну дію, а для зрілих жінок – крем, який має виражену антивікову дію.

– Де можна придбати креми і як працює доставка?

– Зараз ми здійснюємо доставку продукції в межах України за допомогою поштового зв'язку. Скоро планується відкриття бренду "Мак&Мальви" в Києві. Це буде не крамниця, а такий собі шоу-рум для натуральних косметичних продуктів, де можна буде подивитися нашу продукцію, протестувати креми. Вважаю, це буде корисно для наших покупців, адже коли ти маєш змогу доторкнутися до баночки із красивою етикеткою та спробувати неземний аромат, тобі легше прийняти рішення щодо покупки

– Ваша Школа кремоваріння онлайн – як ви бачите її?

– Школа кремоваріння онлайн – це перша міжнародна школа, яка буде навчати виготовленню натуральної косметики в домашніх умовах. Головна мета школи – навчити охочих, як удома легко і просто за 15 хвилин приготувати крем без будь-яких спеціальних знань та дорогих складників. Це буде школа без домашніх завдань та оцінок. Планую зробити відеоуроки для всіх учасників, які зможуть переглядати їх у вільний та зручний час. Звичайно, буде й індивідуальне навчання з майстром, де кожен охочий отримає повну та змістовну інформацію, а програма буде розроблена персонально під запит слухача курсу.

Я впевнена, що жінка, яка спробує зварити крем для себе, відразу оцінить всі переваги натуральної косметики та назавжди відмовиться від хімічних продуктів, які присутні на полицях крамниць

– У чому полягає унікальність проекту кремоваріння?

– Проект кремоваріння – унікальний вже за своєю ідеєю, оскільки це перший повномасштабний проект в Україні. Звичайно, це велика відповідальність, ризики, але я впевнена в його ефективності та практичній необхідності. Зараз здоровий спосіб життя, еко-продукти є популярними в нашому житті, але при цьому більшість не звертає увагу, якою косметикою користуються. Ми живемо в епоху розвитку індустрії, забрудень, які й так негативно впливають на шкіру та її загальний вигляд. Проект кремоваріння надасть першочергові знання щодо догляду за шкірою в домашніх умовах. Протягом навчання кожен учасник буде готувати натуральні засоби. Ця програма навчання передбачає 50% практики.

Леся КІЧУРА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини