MENU

Цьому скликанню Ради допомагати вже немає сенсу - думка юриста

2730 0

Було б справедливо, якби всі рішення ВР щодо покращення життя депутатів поширювались на депутатів наступного скликання. Тоді б це не виглядало як використання владних повноважень у власних інтересах. Про це у своєму блозі пише юрист-кримінолог Анна Маляр, коментуючи голосування у Верховній Раді за підвищення зарплат народних депутатів.

У парламенті гуляють сотні тисяч, мільйони за голосування. Для того, щоб перекрити ці спокуси зарплатнею, вона мусить становити десь півмільйона умовних одиниць).

Європейські парламентарі отримують звичайну для Європи зарплатню, багато з них користуються, як всі, громадським транспортом і не беруть хабарі за голосування зовсім з інших причин (не через пристойну зарплату).

Читайте також: Новой депутатской зарплаты хватит, чтобы купить зимнюю резину для одного колеса депутатских иномарок

Разом з тим, звісно, депутати повинні отримувати адекватну зарплату, як і всі люди - з цим складно сперечатись.

Тому, вважаю, що було б справедливо, якби всі рішення ВР щодо покращення життя депутатів поширювались на депутатів наступного скликання. Тоді б це не виглядало як використання владних повноважень у власних інтересах.

А допомагати цьому скликанню вже немає сенсу, бо по-перше, вони знали на що йшли. По-друге, багатьох депутатів утримують партії та олігархи - це не секрет. Невже вони тепер відмовляться від цього утримання, бо підвищили собі зарплату?

Дивіться також: "Депутати, ви уху їли?" - активісти під ВР вимагають припинити саботаж антикорупційної боротьби. ФОТО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини