MENU

Проста порада тим, хто хоче кохання і нормальних стосунків

4598 0

Є тільки один адекватний критерій вибору підходящого партнера - «чіпляє» чи ні. Але що робити, якщо вас чіпляють тільки неправильні чоловіки?

Раз по раз я повторюю, що є тільки один адекватний критерій вибору підходящого для стосунків партнера - «чіпляє» він вас чи не чіпляє. І щоразу отримую одну й ту саму реакцію: а що якщо мене чіпляють неправильні хлопці. Поясню.

Неправильні хлопці чи дівчата найбільше, звичайно, і чіпляють. Тому що вони цікаві, яскраві, загадкові. І ось, ви закохалися. Перший час закоханість - це такий етап, у якому ні ви, ні ваш об'єкт ніякої ролі не граєте взагалі. Ейфорія. Ви намалювали в себе в голові якийсь улюблений образ, який досить часто нічого спільного не має з реальною живою людиною. Скільки дівчаток помирає за зірками естради, абсолютно не турбуючись про те, що вони взагалі жінками не цікавляться. У цьому обожнюванні життя можна прожити - у кохання немає жодних часових рамок, тут усе суто індивідуально.

Читайте також: Кращі книги для саморозвитку

Так ось, повернеміся до нашої історії - ви закохалися, спочатку все було ідеально, а потім щось зламалося. Ви помучилися ще трохи, розлучилися, постраждали, зустріли нову людину - і все повторилося знову.

Ви говорите йому - мені це не подобається, а він продовжує. І тут ви робите неймовірне - розлучаєтеся!

Я й сам раніше був невротиком, і жінки мене чіпляли тільки невротичні. Мені своє лібідо вдалося змінити - я, до речі, розраховую за це отримати Нобелівську премію. Щоразу, без винятків, коли в чергових стосунках мені щось не подобалося - я просто зіскакував. І дозіскакувався до того, що моя психіка переналаштувалась. Тепер вона на автоматі, без моєї участі, сама відсіює «не ті» кандидатури. Я навіть рішень не приймаю, я не можу зробити зусилля і сказати «ні, ось із нею зустрічатимусь усе одно» - не вийде.

У мене на це пішло року півтора, два. Загалом, це простий механізм, який підходить будь-якій людині. Ось ви зустрічаєтеся з хлопцем, і вас щось у ньому напружує. Він агресивний, нешанобливо себе веде, конфліктний, постійно намагається опустити вас, що завгодно. Ви говорите йому - мені це не подобається, якщо так буде продовжуватися, ми розлучимося. А він продовжує. І тут ви робите неймовірне - розлучаєтеся! Чого б це вам не коштувало. Раз, два, п'ятнадцять разів - і в певний момент ви помічаєте, що з такими хлопцями вже навіть не знайомитесь. Психіка стала іншою.

Взагалі я противник будь-якої цілеспрямованої роботи над стосунками. Працювати треба із собою, а стосунки додадуться. Закоханість досить часто переростає в кохання, буде несправедливо вважати, що такого просто не буває. Але все-таки, якщо ви хочете нормальних стосунків, хочете кохати і бути коханими, потрібно займатися своєю психікою. До речі, хотіти кохання абсолютно нормально, і хотіти заміж нормально. Нерозумно хотіти заміж абстрактно, заради заміжжя. А зустріти людину, покохати її, почати з нею разом жити, захотіти створити з нею сім'ю і дітей і вийти заміж - ось це правильний шлях.

Читайте також: "Люди змінюються": 4 міфа про зміни

Кажуть, нормальні стосунки неможливо побудувати в молодості. У цьому є частка правди, психіатри вважають, що зрілість настає ближче до 30 років. Шлюби в Європі близько цього віку і кружляють. Але тут важливо не переборщити - 30 це все-таки не 70. Та й прикладів, коли люди з 18 років разом і все життя щасливі в коханні, безліч, тож здорова психіка для міцних стосунків важливіша за вік.

Змінити власні стереотипи, які роками формувалися в голові, можна, але складно. Краще все-таки звернутися до психолога. Тільки хорошого психолога. Хороший психолог володіє нормальним бекграундом, має освіту та певний досвід роботи. Вам із ним комфортно спілкуватися, і ви бачите результат цих зустрічей уже на другий-третій раз.

Загалом, змінюйтеся, працюйте із собою, а не над собою. І будьте щасливі в стосунках.

Михайло ЛАБКОВСЬКИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини