MENU

Українська молодь акцентує на необхідності розширення своїх прав

6459 0

Молодь країни зібралася  в Києві для обговорення реформування молодіжної політики.

Про це передає власний кореспондент UAINFO.

У День української писемності на мови  на Форум української молоді зібралося  близько 1000 студентів, громадські діячі, міжнародні експерти, аби обговорити реформування молодіжної політики та ознайомитися з європейськими практиками.

Про досвід Угорщини розповів  віце-президент Молоді Європейської народної  партії  (YEPP) Ендре Чаба Фараго, який висловив сподівання про надання Україні безвізового режиму з країнами Європейського Союзу.

«Ми виступаємо за те, щоб прибрати всі адміністративні бар'єри в Європі, щоб вільні молоді люди могли вільно пересуватися Європою», - заявив він під час першої панелі форуму.

Про свободу прав говорив голова Української асоціації студентського самоврядування Микита Андрєєв, який акцентував увагу на основних проблемах для студентства.

«Досі актуальна тема стипендій. Дивно, коли представники студентських організацій дізнаються  про важливі речі не за круглим столом, де йде обговорення запланованих рішень, реформ, а зі ЗМІ. Ми згодні, що треба реформувати стипендії в Україні, але не зменшувати стипендіального фонду. Ми спілкуємося зі студентами з інших країн. У них більше прав, закріплених на європейському рівні, ніж у нас», -  повідомив М.Андрєєв. Він висловив обурення, що більшість рішень, які стосуються молоді, приймаються без участі самої молоді.

У дискусії першої панелі також взяли участь голова Фонду Богдана Гаврилишина Олена Бекреньова, депутат Одеської обласної ради Віталій Свічинський та депутат Сумської обласної ради Ігор Ганенко. 

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини