MENU

На виборах до ОТГ проявився низький рівень правової культури на місцях - політолог

2871 0

Під час виборів до об'єднаних територіальних громад проявився низький рівень правової культури на місцях.

Про це в коментарі власному кореспонденту UAINFO повідомив політолог Олег Саакян.

Він зауважив, що за даними спостерігачів за виборами до рад ОТГ була зафіксована низка системних і поодиноких порушень.

«Ще зверну увагу на невисоку обізнаність та слабкий контакт з Центральними органами проведення виборів. Друге, що треба відзначити, - низький рівень знань і правової культури на місцях. Бачили приклади, коли були намагання рішенням місцевої виборчої комісії чи дільниці відмінити потребу пред'являти паспорт, наприклад», -  пояснив О.Саакян.

Результати виборів, вважає він, від громади до громади різняться і досить цікаві.

Читайте також: "Батьківщина" лідирує за кількістю обраних місцевих депутатів та голів ОТГ

«Можемо виділити двох лідерів -  «Батьківщину»  та «Блок Петра Порошенка». Стосовно «БПП»,  розуміємо, що це провладна політична сила  і на Сході країни її долю вирішували певні підприємства. Наприклад, електростанція в Миколаївському районі  «віддала» майже 30% голосів підтримки, і так далі. На прикладі «Батьківщини» бачимо, що розгалужена мережа власних партійних осередків дала свій результат у вигляді першого місця за кількістю переможців із тих, хто балотувався», -  повідомив політолог.

Окрім того, до лідерів за кількістю голосів належить і «Наш край», що є «певним гібридом «БПП» та «Опозиційного блоку».

« Фактично можемо констатувати, що перемогла «Партія регіонів» у різних її іпостасях із підтримкою центральної влади», -  уточнив О.Саакян.

В цілому, підкреслює він, результати виборів до рад ОТГ були досить очікувані.

«Ми чітко розуміли, що в «Батьківщини» досить розгалужена мережа представленості  й вона візьме свої відсотки, розуміли, що рівень підтримки до БПП не дуже високий, тому будуть грати в афілійовані партійні структури, наприклад, таких, як «Наш край». Бачимо, що цей електорат туди фактично перекочував, а частина перейшла через те, що не хотілося «цілуватися» з президентом, а це знижувало ризик пройти. Бачимо  так само певний реванш «Опозиційного блоку», тобто фактично « Партії регіонів». Все досить очікувано. Але , на жаль, проявився невисокий рівень політичної культури, певні організаційні проблеми. Проте в цілому вибори відбулися», -  вважає політолог.

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини