MENU

Без наполегливого духовного життя ми не змінимо Україну

1504 0

У Національному університеті «Львівська політехніка» відбулись «Діалоги» з владикою Борисом Ґудзяком з нагоди 125-ліття від дня народження Йосифа Сліпого, спочилого у 1984 році Предстоятеля Української Греко-Католицької Церкви.

Під час зустрічі академічна спільнота, студенти, громадськість та представники міської влади Львова отримали змогу послухати роздуми та поспілкуватись з єпископом Української Греко-Католицької Церкви, владикою Борисом Ґудзяком.  А безпосереднім організатором означеної зустрічі виступив один з гуманітарних підрозділів  університету - Міжнародний інститут освіти, культури та зв'язків з діаспорою.

Як наголосив під час зустрічі владика: «Без наполегливого духовного життя і саможертовної праці - ми не створимо держави, в якій молоді люди залишатимуться і працюватимуть, а не будуть шукати кращого життя в чужих світах. Я вірю, що ми зробили великий крок вперед, коли почали розуміти, що нема «батюшки-царя» та магічної палички, яка змінить Україну. Ми самі мусимо вирівнювати поле гри, мусимо боротися з корупцією. Нам треба багато працювати і нам треба мужніх людей, котрі будуть в авангарді цієї боротьби. Тому постать Йосифа Сліпого є така важлива й нині. Адже духовний приклад нашого подвижника дає розуміння, що там де ми є,  й маємо максимально використовувати свої можливості. А за останніх 25 років ми вперше  й отримали нагоду це роботи.

Читайте також: На Тернопільщині церква пішла від Кирила до УПЦ КП

Визнаймо, що ще ніколи наші студенти не мали нагоди такою кількістю стажуватися за кордоном. Ніколи ми не мали такого високого загального рівня освіти. Звісно, є певні проблеми, але треба тверезо дивитися на цю склянку з водою і сказати, що вона наразі ще напівповна. Відтак, ми всі маємо взяти відповідальність за Україну, за нашу науку, за нашу культуру».

Ігор ГАЛУЩАК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини