MENU

Завтра в 10.00 на Майдані - Марш національної гідності

2210 0

"Впевнені в участі 20-30 тисяч людей. Націоналісти не збираються влаштовувати безлад" - завтра в Києві Марш гідності трьох націоналістичних партій.

Завтра в 10.00 на Майдані - Марш національної гідності, який проводять три націоналістичні партії - "Правий сектор", "Свобода", "Національний корпус".

Це може бути перший крок до об*єднання цих політичних сил у єдину націоналістичну партію, для спільної участі у виборах.
Керівники партій домовились, що не будуть напередодні заходу робити спільні заклики, та особисто агітувати, щоб не створювати враження, що це чийсь особистий іміджевий захід. "Цензор.Нет" взяв коментарі керівників "Свободи" та "Нацкорпусу".

Один з керівників "Національного корпусу" прокоментував завтрашню акцію так:

"Керівники трьох націоналістичних партій прийняли рішення починати об*єднання по-перше, з проведення спільних дій, по-друге, з створення спільного порядку денного, і тільки по-третє, з установчих зборів. Будемо намагатися зрозуміти хто і що зможе зробити.Сподіваємось, що до створення партії залучаться й інші націоналістичні рухи.

Думаю, що в найближчий час, можливо на протязі 1-2 місяців від розмов про об*єдання ми перейдемо до реальних кроків до об*єднання, щоб припинити конкуренцію, та створити єдину силу.

Завтра впевнені в участі 20-30 тисяч людей. Це і буде перевірка дієздатності..

Будуть виголошені вимоги до влади. Політична відповідальність на президенті, уряді та парламенті спільна. Вимоги політичні, та вимоги соціальні - два блоки.

Читайте також: Ситуация критическая, возможен третий Майдан - экс-глава разведки

Розриву відносин с Російською федерацією.

Ми вимагаємо, чіткого визначення статусу окупованих територій, та заборони торгівлі з окупантами.

Відмова від продажу землі.

Відмова від дитату міжнародних фінансових організацій, який пов*язаний з погіршенням соціальних гарантій в Україні.

Відмова з розпродажу природних ресурсів, зокрема, заборона експорту ліса кругляка".

Заступник керівника партії "Свобода" Андрій Іллєнко сказав:

"Ми свідомо хотіли уникнути проведення політичних акцій в траурні дні та річницю загибелі людей на Майдані. 22 лютого - це день втечі Януковича з України, тож це теж символічна дата, щоб подивитись на той шлях, який пройшла країна. Вимоги Майдану майже не виконані, країна потребує змін.

Націоналісти мають виступити єдиним фронтом. Про об*єднання в організаційному форматі наразі мова не йде.

Але ми вже почали координувати свої дії, нарощуємо співпрацю та формуємо спільні позиції.

Ми виступимо проти надання "особливого статусу" Донбасу та виборів на окупованих територіях, проти торгівлі з окупованими територіями, проти приватизації стратегічних підприємств та продажу землі. Також буде оголошено і наші конструктивні вимоги, позитивний порядок денний.

Націоналісти точно не збираються влаштовувати безлад і застерігають силовиків від неадекватних дій. Ми маємо продемонструвати сильну, якісну організацію. Наші вимоги є логічним підсумком вимог реаолюції Гідності, і ми від них не відступимо".

Юрий БУТУСОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини