MENU

Завдяки маніфестові об'єднаних націоналістів зрозумів, чому я не націоналіст – Яременко

3258 19

Богдан Яременко

Об'єднання завжди краще, ніж роз'єднання. Тому зичу успіхів, серед іншого й електоральних, "Свободі", "Нацкорпусу" та "Правому сектору".

Завдяки їх об'єднавчому Національному маніфестові я зрозумів, чому не є українським націоналістом.

Передусім через землю. Не люблю, коли мене позбавляють прав. Зокрема на володіння землею. І дуже дивуюсь, як можна покласти сили, життя і майно на те, щоб відмовитися від майнових прав. Це з Маніфесту.

Читайте також: Ніхто не постраждав: як об'єднання націоналістів знищувало владу. ФОТО

Як колись говорила Валерія Новодворськая: "А які у вас претензії до українських націоналістів? Ну так, хіба економічну програму мають слабеньку".

Добре, що нове об'єднання українських націоналістів про економіку не забуло. Погано, що гасла про "ухвалення соціально-справедливого податкового кодексу, який би розвивав малий та середній бізнес" та інші згадки про економіку в Маніфесті майже не сумісні з життям або занадто загальні, аби бодай будь-шо значити...

Але то таке.

Скажу про ядерну зброю. Дуже коротко, бо наговорено і написано багато, в тому числі й Майданом закордонних справ. Ми не такий багатий народ і не в тій безпековій ситуації, щоби ставити завдання витрачати купу грошей і часу на відновлення ядерної зброї, яку не можна використовувати на полі бою. Пріоритетом для нас мають бути сучасні високотехнологічні високоточні типи озброєння, які гарантують точність і максимальне враження. Нам потрібна зброя стримування, яка може бути застосована в реальній бойовій ситуації. Наразі відсутність ядерної зброї, як це не парадоксально, є найкращою гарантією її незастосування проти нас.

Сам процес створення ядерної зброї може обернутися для України проблемами, співвимірними з війною. А вже якщо, не дай Боже, якийсь верховний головнокомандувач захоче її застосувати, то наслідки матимуть для України невідворотній летальний характер.

Читайте також: Що спільного між нашими буцімто націоналістами й чучхе

Балто-Чорноморська вісь як квінтесенція зовнішньої політики України – це сильно, стильно , а головне – не так, як у інших. Напевно, саме ця вісь і допоможе нам створити ядерну зброю й надасть усі інші ресурси для розвитку. Перевага красивих ідей здебільшого лежить в їх естетичності та фразеологічності.

Підсумовуючи, буду шукати своїх націоналістів далі. Не таких лівацько-соціалістичних як ці, а якихось там право-центристських. Але хлопці хороші, і єдину помісну церкву обов'язково з центром в Києві ми з ними таки створемо. Яку? Єдину помісну.

Богдан ЯРЕМЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини