MENU

Лауреати премії "Людина року-2016" у номінації "Міський голова року"

2067 0

Відомі лауреати премії "Людина року-2016" у номінації "Міський голова року". Про це повідомляє прес-служба генеральної дирекції загальнонаціональної програми

Юрій Бо́ва – міський голова Тростянця (Сумська область). Нагороджений: грамотою голови Тростянецької державної адміністрації (2014 рік), грамотою заступника голови Сумської обласної ради (2015 рік), дипломом голови Тростянецької районної державної адміністрації, як переможець районного конкурсу "Краща людина Тростянецького району 2015 року" в номінації "Громадський діяч", відзнакою Верховної Ради України (цінний подарунок – іменний годинник) 2015 року, відзнака Президента України – ювілейною медаллю "25 років незалежності України" (2016 рік).

Три головні події 2016 року за Вашою версією

Перша подія: створений у Тростянці Промисловий парк отримав підтримку держави на підведення інженерних комунікацій у обсязі 3,1 млн грн, що прискорить залучення прямих іноземних інвестицій, рівень яких за період 2007-2016 років по місту складає біля 200 млн доларів США і є одним із найкращих в Україні з розрахунку на одного жителя.

Друга: Тростянець, реалізувавши практику "Малому бізнесу – шанс для розвитку" посів перше місце  в загальноукраїнському конкурсі серед міст України. У центрі міста проведено будівництво сучасного Європейського ринку, з дотриманням демократичних правил розподілу місць між підприємцями.

Це вже п'ята поспіль нагорода від Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та офісу Ради Європи за реалізовану "Кращу практику місцевого самоврядування " за темою "Стимулювання економічної активності, створення робочих місць".

Третя: вперше за всю історію міста в Тростянці вдало проведено чотири всеукраїнські та міжнародні фестивалі: міжнародний фестиваль класичної музики "Чайковський Fest", спортивний фестиваль "Нескучный ВелоFest", фестиваль історичної реконструкції "Стара фортеця. Подорож крізь століття", рок-фестиваль "Схід-рок". Залучено понад 30 тис. туристів. Фестиваль історичної реконструкції "Стара фортеця. Подорож крізь століття" визнаний одним із найліпших фестивалів України.

Ваша "Формула успіху"

Перепони випробовують людину на міцність. Нездоланних перепон не буває. Їх розбиває наполеглива і професійна праця, працелюбність і любов до справи, якою займаєшся.

Ким мріяли стати в дитинстві?

Звичайно, як і інші мільйони хлопчаків, у дитинстві мріяв, що стану космонавтом.

Чи маєте мрію, що поки не здійснилась? Якщо так, то яку?

Так, я мрію, щоб місто було ще розвинутішим, зразком чи моделлю для інших міст не лише України, а і Європи. Я хочу, щоб усі пам'ятки історії та архітектури в місті були відреставровані. Одного разу мені наснився сон, в якому наша перлина міста – Круглий двір-фортеця 1749 року, єдина у Європі за стилем та історією, повністю відреставрована з якісною старовинною бруківкою на подвір'ї. Так от, я мрію, щоб мій сон збувся.

Також мрію, щоб наша ініціатива зі створення кластеру з декількох нових виробничих підприємств навколо шоколадної фабрики реалізувалися. Це дасть відчутний поштовх місцевій економіці, збільшить населення в місті й рівень його доходів.

Говорячи слово "успіх", який вміст у нього вкладаєте?

Успіх це наполегливість і професійність. Успіх, це дії, якими можеш пишатися сам і пишаються мешканці.

Ваш улюблений афоризм

"Знання – сила". "Життя прекрасне, якщо навчишся жити".

Чим Ви найбільше пишаєтесь у вашому місті?

Історичними пам'ятками та історією поміщика Леопольда Кеніга, що в свій час володів Тростянцем і за 20 років збудував тут промисловий кластер навколо цукроварної та деревообробної промисловості. Завдяки цьому Тростянець із села став містом і мав потужні промислові підприємства. Кеніг зміг своєчасно розгледіти переваги майбутньої залізниці для промислового розвитку, домігся будівництва її через Тростянець, чим збільшив виробництво цукру до 5% обсягу Російської імперії. До того ж він будував соціальне житло, об'єкти соціальної інфраструктури: школи, бібліотеку, лікарню, церкву, щоб було зручно жителям.

Також пишаюся, що саме в Тростянці працює і щороку розвивається друга за потужністю в Європі шоколадно-бісквітна фабрика компанії "Монделіз", яка виготовляє шоколад "Корона" та "Milka", каву "Jacobs", печиво "Oreo" і "Belvita" та бісквіти "Барні". Тростянецька міська рада доклала максимум зусиль у 2006-2007 роках, щоб саме до Тростянця залучити інвестиції і тут збудувати нове виробництво, яке на сьогодні має біля 80% випуску продукції на експорт в інші країни. Завдяки цьому місто має більше тисячі робочих місць із гідною заробітною платою.

Головна проблема всіх українських міст, яку потрібно вирішувати насамперед

Недостатні повноваження та фінансові ресурси. Необхідно дати містам повну відповідальність за всі сфери міського життя.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? А якщо все-таки в грошах, то чому?

У повазі від людей за роботу, яку робиш.

Продовжіть фразу "Дайте мені точку опори і я...

...Зроблю Україну успішною і розвинутою".

Яка риса характеру – Ваш головний недолік?

Емоційність.

Чи маєте улюблену книгу? Якщо так, то яку?

У дитинстві було декілька улюблених книг, наприклад, "Три мушкетери" Олександра Дюма, а зараз, через завантаженість на роботі, на читання книг майже не залишається часу. Тому важко назвати якусь книгу улюбленою.

З ким із історичних особистостей Ви могли би потоваришувати, якби були його сучасником?

Якби була така можливість, то потоваришував би з Леопольдом Кенігом, від якого є чому вчитися.

Яке диво світу хотіли би перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало?

Ейфелеву вежу. Вона б чудово вписалася в концепцію розвитку міста як туристичного центру Слобожанщини. Це символ – не стримувати своїх бажать і творити. І колись ці твори стануть шедеврами.

Якби Ви відкрили нову планету, як би її назвали?

"Українського козацтва".

Уявіть що до Вас у гості завітав президент США зі проханням показати Україну. Куди запросили би його на екскурсію?

Звісно, до Тростянця. У нас є чим пишатися і показувати навіть американському президентові. 2011 рокуна Дні Європи в Тростянець завітала делегація послів країн Європейського Союзу на чолі з послом, головою Представництва ЄС в Україні Жозе Мануелом Пінту Тейшейрою. Вони були приємно вражені всіма здобутками Тростянця, історичними пам'ятками, чистотою та привітними людьми.

Що вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що – найбільшою помилкою?

Головним досягненням у житті є те, що Тростянець стає одним із найкращих міст України за темпами розвитку, якісною стратегією, інвестиціями, культурним розвитком і реалізованими практиками місцевого самоврядування. Ще одне з досягнень – чудові син і донька, які попри свій молодий вік вже теж активно беруть участь у громадському житті міста.

Яке зайняття для Вас – найкращий відпочинок?

Щороку висаджувати тисячі квітів у місті і влітку бачити результати роботи. А ще подорожувати різними країнами і відкривати для себе нові місця.

Андрій Панков – краматорський міський голова. Нагороджений: медаллю Української православної церкви Київського патріархату "За жертовність і любов до України", медаллю "За оборону рідної держави", заохочувальною відзнакою "За сприяння Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України", пам'ятною медаллю "Захиснику Вітчизни" Всеукраїнської громадської організації "Спілка ветеранів та працівників силових структур України", почесними грамотами вищих органів та відомчих установ.

Три головні події 2016 року за Вашою версією

У Краматорську збережений мир. У складних прифронтових умовах, коли на руках багато зброї, не всі території розміновані, разом із Державною службою порятунку, Національною поліцією, Військовою інспекцією ми змогли забезпечити в місті безпеку та правопорядок. Місто впоралося з додатковим фінансовим навантаженням у збереженні в умовах воєнного часу безпеки режимних об'єктів.

Український незалежний центр політичних досліджень визнав Краматорськ одним із найдемократичніших міст України. Місто в п'ятірці найкращих.

2016 рік став етапом небувалого відродження всіх без винятку сфер життєдіяльності Краматорська. Підготовлено ґрунтовний плацдарм для старту і реалізації нових проектів, у тому числі й амбітних.

Ваш життєвий девіз

Дорогу здолає той, хто йде. Якщо є перешкода, її треба подолати.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві?

Розвідником :).

Чи маєте мрію, що поки не здійснилась? Якщо так, то яку?

Моя мрія – мир в Україні.

Говорячи слово "успіх", який вміст ви в нього вкладаєте?

Роби, що повинен, і хай буде, що буде.

Ваш улюблений афоризм

Все буде правильно, на цьому побудований світ (М. Булгаков). Все буде добре.

Чим Ви найбільше пишаєтесь у вашому місті?

Я би сказав – ким. Пишаюся своїми земляками-краматорцями – машинобудівниками, викладачами вишів, вчителями, спортсменами, художниками, музикантами, талановитими дітворою та молоддю, волонтерами, добрими людьми...

Хто, на Вашу думку, є взірцевим міським головою (на прикладах з усього світу)?

Батько-засновник сучасного Сингапуру, міста-держави, Лі Куан Ю – людина, яка перетворила маленьку крапку на мапі у процвітаючий мегаполіс світового значення...

Головна проблема всіх українських міст, яку потрібно вирішувати насамперед

Усе-таки комунальна сфера. Дороги, освітлення вулиць, тепло в будинках, якісна вода, налагоджена робота сучасного транспорту тощо.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? А якщо все-таки в грошах, то чому?

Щастя – жити! Кожен день проживати з повною самовіддачею, цінувати життя, намагатися побачити і пізнати найкраще, віддавати, допомагати, піклуватися ...

Продовжіть фразу "Дайте мені точку опори і я...

Її облаштую!" :)

Кому в цьому житті заздрите?

Із цим почуттям не дружу, тому що не знайомий :). Бракує часу на читання нових книг і перегляд популярних фільмів, а в когось його хоч відбавляй! Хтось читає і дивиться, а я не встигаю ... Це заздрість? Вважаю, це розуміння обраного шляху ...

Яка риса характеру – Ваш головний недолік?

Доброта та незлопам'ятність.

Чи маєте улюблену книгу? Якщо так, то яку?

"Майстер і Маргарита".

З ким із історичних особистостей Ви могли би потоваришувати, якби були його сучасником?

Із Жулем Верном.

Яке диво світу хотіли би перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало?

Встановив би на горі Карачун Ейфелеву вежу – одне з новітніх див світу – зі правильним застосуванням її конструкції й масштабу :).

Якби Ви відкрили нову планету, як би  її назвали?

Виніс би це питання на громадські слухання. Як громада вирішить – так і буде :).

Уявіть що до Вас у гості завітав президент США зі проханням показати Україну. Куди запросили би його на екскурсію?

У Краматорськ. Промисловість, навколишня природа, культурні традиції – будь ласка, знайомтесь!

Що вважаєте своїм головним досягненням у житті, а що – найбільшою помилкою?

Побудував будинок. Посадив дерево. Виховав двох синів. Дочекався першого онука. Отримав величезну довіру краматорчан – обраний міським головою. Працюю для людей на благо рідного міста.

Якщо помилка – це новий досвід, імпульс до зміни траєкторії дій та вчинків, думаю, час покаже, що є помилка...

Яке зайняття для Вас – найкращий відпочинок?

Рано-вранці, коли місто спить, сідаю за кермо автомобіля, їду вулицями, знайомими з дитинства, дивлюся, як прокидається рідний Краматорськ, помічаю, що змінилося, що потрібно зробити, об'їжджаю селища, розумію, наскільки дорогий мені мій Краматорськ, кожен його куточок, який він різний, від крейдяних гір із унікальною флорою до Краматорського моря ... Це мій найкращий відпочинок.

Сергій Сухомлин – житомирський міський голова

Досягнення у 2016 році

Торік ми почали ремонт пішохідної Михайловської, також це заміна тротуарного покриття в центрі міста, установка світлодіодного освітлення. Почали прибирати широкоформатну рекламу з центру міста й МАФи. Розпочато заміну світлофорів. Відкрили дві амбулаторії сімейної медицини. Збільшили фінансування спорту в 6,5 раз.

Ваш життєвий девіз

Потрібно ставити найвищу ціль і йти до неї. Якщо це не вдається, потрібно міняти шлях і підходи для її досягнення.

Який сенс Ви вкладаєте в слово "успіх"?

Успішність – це виховання дитини. Дитина повинна бути краще, ніж його вихователі (батьки). Успішність – - це улюблена робота і сім'я. Тут я успішний.

Чим найбільше пишаєтесь у вашому місті?

Це тисячолітня історія міста, люди і потенціал Житомира.

Головна проблема всіх українських міст, яку потрібно вирішувати насамперед

Енергозбереження, залучення інвестицій і створення робочих місць.

Продовжіть фразу "Дайте мені точку опори і я ...

...Ми вже над цим працюємо".

Кому в цьому житті заздрите?

Людям, які можуть проводити багато часу зі своєю сім'єю.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік?

Я трудоголік, і тому зі мною не просто.

Яке зайняття для Вас – найкращий відпочинок?

Це спорт, подорожі, час, проведений із родиною і друзями.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини