MENU

Єдина жінка-губернатор Юлія Світлична продовжує очолювати рейтинг голів ОДА – КВУ

813 0

Очільниця Харківської області Юлія Світлична очолила рейтинг діяльності голів ОДА за перший квартал 2017 року згідно з дослідженням Комітету виборців України, презентованим сьогодні. До першої п'ятірки також увійшли голови Донецької, Кіровоградської, Тернопільської та Закарпатської облдержадміністрацій. В аутсайдерах рейтингу – Херсонська, Черкаська, Рівненська, Чернівецька та Волинська області.

Голова Харківської ОДА Світлична зберегла лідерство у рейтингу, який очолила ще за підсумками 2016 року. Експерти відзначили ефективну роботу керівництва області у питанні евакуації людей із Балаклеї, результативність в лобіюванні на центральному рівні законопроектів, які відкривають для регіону нові можливості, збільшення кількості масових спортивних та культурно-мистецьких заходів – фінал кубку України з футболу, Всеукраїнська універсіада з боксу, кубок країни з альпінізму тощо.

"У березні керівництво області пройшло тест на ефективність у кризовій ситуації – в результаті диверсії сталися вибухи у 65-му арсеналі Міноборони у м. Балаклея. Координувала роботу з локалізації надзвичайної ситуації Світлична, яка максимально оперативно прийняла рішення про евакуацію місцевих мешканців. Незважаючи на масштаб катастрофи, трагічних наслідків вдалося уникнути. Окрім того, область відзначається високою інтенсивністю та результативністю міжнародних контактів", – йдеться у дослідженні КВУ.

Очільник Донецької області Павло Жебрівський, який посідає друге місце, значно покращив свої позиції порівняно з рейтингом 2016 року, піднявшись одразу на 9 сходинок. "Попри незначне зниження темпів промисловості, в області зріс експорт товарів і загалом зберігається позитивне сальдо зовнішньої торгівлі (станом на січень – 225 млн дол). В області також зріс розмір заробітної плати і в лютому становив 6,7 тис. грн. Найвищі оцінки від експертів голова Донецької області отримав за реалізацію ProZorro, вирішення кризових ситуацій і регіональних проблем та прозорість роботи", – зазначається у звіті КВУ.

Місця наприкінці рейтингу посіли керівники Херсонської (Андрій Гордеєв), Черкаської (Юрій Ткаченко), Рівненської (Олексій Муляренко) та Чернівецької (Олексій Фищук) областей.

Останнє місце в рейтингу посів керівник Волинської області Володимир Гунчик, який втратив у порівнянні з 2016 роком 5 позицій. "Одним із найменш успішних напрямків діяльності ОДА в І кварталі стала зовнішня торгівля товарами. У І кварталі також мало місце зростання цін на споживчому ринку області. Недостатньо ефективною, за словами експертів, є діяльність ОДА в напрямку боротьби з корупцією та в напрямку протидії незаконному видобутку бурштину", – підсумовується у дослідженні.

За словами гендиректора КВУ Олексія Кошеля, починаючи із цього звіту діяльність голів ОДА буде оцінюватися щоквартально. У дослідженні до уваги беруться показники соціально-економічного розвитку регіону та результатів опитування експертів.

"Для тих очільників ОДА, які займають останні позиції – це знак, що вони працюють неефективно. Якщо і за результатами річного рейтингу, і квартального показники не змінюються, то очевидно, що людина не на своєму місці. Ми будемо продовжувати робити щоквартальні дослідження і за підсумками року складемо рейтинг за 2017 рік. Результати дослідження направляються головам ОДА, президенту та голові уряду", – зазначив Кошель.

Нагадаємо, що в лютому 2017 року КВУ оприлюднила перший рейтинг голів ОДА, який базувався на результатах роботи в 2016 році. З повним текстом дослідження можна ознайомитися на сайті КВУ.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини