MENU

Справедлвість чи тупість?

1590 0

Сьогодні я перескладав іспит в КНУ ім. Тараса Шевченка з історії правових і політичних вчень. Предмет, м'яко кажучи, не найважливіший для майбутнього юриста.

До сьогоднішнього дня, за три роки навчання, в моїй заліковці було лише дві четвірки і я впевнено йшов на диплом юриста з відзнакою. Це була передостання сесія.

Але сьогодні я отримав "трійку"!!! І не тому, що не знав предмету. Роботу я написав на 25 балів з можливих 40. А тому, що під час сесії пропустив семінар. Мені не вистачило сумарної кількості балів!

А пропустив його, тому що в цей час у Верховній Раді відбувався розгляд одіозного законопроекту "Про ринок електричної енергії", який я супроводжував у фракції "ВО "Батьківщина" протягом півроку, і правки до якого готував для Юлії ТИМОШЕНКО. І моя присутність в Парламенті була вкрай необхідною в цей період розгляду законопроекту.

Однак аргументи моєї громадської роботи не подіяли на викладача. Він з якимось фанатичним задоволенням ставив мені трійку в заліковку, розказуючи, що в країні безлад, бо замало принципових і справедливих людей. Напевно себе вважаючи еталоном принциповості і справедливості.

Читайте також: Хто і як намагається вбити правничу освіту

Звичайно ж, я перескладу іспит на вищу оцінку і отримаю свій заслужений диплом з відзнакою!!!

Але чи справедливо вчинив сьогодні викладач? Чи це просто тупість і відігравання за свої життєві невдачі на інших???

Александр ТРОХИМЕЦ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини