MENU

Як влада користується плодами Майдану

1423 0

Друзі, я просто зобов'язаний написати цей пост.

Вчора був на комітеті ВР з прав людини. І там з подивом почув, що один з кандидатів на посаду омбудсмена має виключне право, бо, виявляється, був комендантом Жовтневого.

Мене дуже нервує міфотворчість, якої тим більше, чим більше пройшло часу з революції. І це не ''копання в брудній білизні'', це повага всім, хто ризикував життям і віддавав його за Україну.

Мене бісять ''УБДшніки'' - бєркута, які займались виключно мародерством і хабарництвом, бісять прокурори-воїни, що за тиждень в маріупольських генделях отримують квартири, бісять 200-ті кілограмові кадровички з райвідділів, що стали ветеранами перші за всіх.

Читайте також: Зоряні війни судової реформи - битва за Верховний Суд

Всяка чепуха з ''го-майдан'' і ''лєвобєрех'', які на Майдані були максимум в якості тітушок, нагороджують один одного регаліями та гарцюють в одностроях то ''самооборонкі'' , то вже ''муніципальної поліції''.

Дійсно, плодами революції, на крові патріотів, користуються покидьки.

Читайте також: Учасник Майдану: Влада вважає, що нічого не винна нам 

Так от, про Жовтневий. Я знаю про жовтневий багато, бо саме я був один з тих двох десятків, хто його зайняв на початку. І саме захищаючи Жовтневий, я отримав вогнепальні поранення обох ніг.

Комендант там був тільки один - це Павло Кириленко. Який дійсно гідно виконував свої обов'язки.

А всі інші, що намагаються навішати собі чужі лаври - не сподівайтесь. І припініть брехати, а краще придумайте, як будете пояснювати свої минулі арешти за корупцію, службу в російських установах, працюючі бізнеси на окупованих територіях.

Vale!

Станіслав КРАСНОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини