"Охорона здоров'я – R.I.P." Реакція соцмереж на прийняття медичної реформи
Сьогодні Верховна Рада частково схвалила медичну реформу Уляни Супрун. Поки у першому читанні. Що про це пишуть у соцмережі - читайте у нашій добірці.
"Супрун та всі, хто підтримує "медичну реформу" є злочинцями і мають бути притягнені до кримінальної відповідальності!", – вважає Юрій Гаврилечко.
"Хочу поздравить всех украинцев с тем, что медицинская помощь теперь будет недоступна ни для кого. Деньги не помогут, так как они никого не лечат сами по себе", – вважає Юрій Гаврилечко.
Читайте також: Нардеп: Комітет охорони здоров'я виявився відсунутим від реформи медицини?
"Це феєрично. У залі голосують картки людей, яких немає. І Супрун з коаліцією ради", – обурено пише народний депутат Борислав Береза.
.
"Той, хто проголосує за МОЗівські експеременти над українським народом, стане політичним самогубцем", – написав народний депутат, екс-міністр МОЗ, Олег Мусій..
"Я за реформу, за зміни в системі охорони здоров'я. Маємо переходити на фінансування конкретної послуги, а не продовжувати здійснювати фінансування медзакладів за формулою ліжко/день. Зрештою українська медицина має працювати за європейськими стандартами. Але коли ми здійснюємо реформу, в нас немає права ризикувати життям українських громадян.
Занепокоєння викликає ініціатива про впровадження медичного страхування і механізму співоплати, коли частину коштів буде надавати держава, а частину коштів на лікування повинна буде забезпечити сама особа. Що робити людині, якщо у неї немає грошей на співоплату?...", пише Ольга богомолець.
Читайте також: Три сумні історії про державну медичну систему
"Медреформу, которая в буквальном смысле жизненно важна для миллионов украинцев, обсуждают в парламенте по сокращённой процедуре... Ответов нет, а депутатам дают по 2 минуты - высказаться в целом. Я в шоке", – пише Вікторія Світлова.
.
"Парубій зробив нормою постійні переголосування. Якщо раніше цього соромилися якось, то зараз потрібні закони ставлять раз за разом. Ситуація з 6327 (Проект Закону про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів - ред.) - яскрава ілюстрація. Ганьба, на яку нестерпно дивитися", – пише Юрій Романенко.
"Медреформи за неоліберальним сценарієм проводилися останні десятиліття в десятках країн, і всюди вони приводили до одного і того ж: обмеження доступу великих мас населення до якісного отримання медичної допомоги (а для віддалених селищ і сіл - відсутності будь-якого медобслуговування як такого)", – пише Віталіна Буткалюк.
.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки