MENU

Корабель королівського флоту Великобританії "супроводив" російський есмінець у Ла-Манші

71 0

Корабель королівського флоту Великобританії "супроводив" російський есмінець у Ла-Манші

НАТО вивело в море есмінець ВМС для супроводу російського військового корабля, що проходив через води Великої Британії . Про це пише The Daily Telegraph., інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

Корабель HMS Duncan перебував під командуванням альянсу, а не ВМС, і понад 48 годин супроводжував "Віце-адмірал Кулаков" від Північного моря до Ла-Маншу.

"Есмінці Type 45 використовували свої передові датчики і системи для перехоплення "Кулакова" в Північному морі, відстежуючи його рух на захід через Ла-Манш до острова Уессан біля узбережжя Франції. Гелікоптер Wildcat з 815-ї ескадрильї ВМС, що базується на Королівській військово-морській авіабазі Йовілтон, приєднався до операції для забезпечення авіаційної підтримки і спостереження за російським судном. У скоординованих зусиллях брали участь три країни, включно з літаком NH90 ВПС Нідерландів і ВМС Франції", - заявив представник ВМС.

Міністр оборони Джон Гілі сказав, що Велика Британія "посилить" свою відповідь на російську агресію. У понеділок він заявив, що Володимир Путін вважає Велику Британію своїм "ворогом номер один" через підтримку України.

Важливо, що це відбувається на тлі зростаючої стурбованості з приводу загрози, яка походить від "тіньового флоту" Москви, що складається з цивільних суден без прапорів, і їхнього потенційного використання для запуску безпілотників з метою шпигунства за критично важливими об'єктами і порушення роботи аеропортів.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини