MENU

У Ботанічному саду відбувся танцювальний флешмоб до Дня батька. ФОТО, ВІДЕО

1326 0

У неділю, 18 червня,  у київському ботанічному саду імені М.М. Гришка відбувся танцювальний флешмоб "Тато, Танці і Малята". Молоді татусі показали, що татівство - це весело, станцювавши разом зі своїми немовлятами.

Флешмоб організував Фонд народонаселення ООН в Україні (ФН ООН/UNFPA), щоб показати, що чоловіки можуть доглядати за дітьми та займатися їхнім вихованням не менше і не гірше, ніж жінки.  Міжнародні дослідження доводять, що активна участь татусів у житті дітей сприяє їхній впевненості, успішності та покращенню стосунків у родині. Згідно статистики UNFPA, лише 4 відсотки чоловіків в Україні беруть відпустку по догляду за дитиною. Цим вони значно відрізняються від європейських, де татусі приділяють дітям набагато більше часу, а також значно частіше «ідуть у декрет». За результатами опитування компанії "GfK", 80% чоловіків похилого віку шкодують про те, що проводили з дітьми так мало часу.

"Участь батька дуже важлива у житті дитини, чоловіки потрібні своїм дітям не менше, ніж жінки. А близьки звязок татусів із їхніми малятами є інвестицією у майбутні міцні дружні стосунки", - сказав голова агентства - Представник Фонду народонаселення ООН Каспар Пік.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини