MENU

Ви відпочиваєте, а резюме – працює. 5 способів продемонструвати ваші сильні сторони

1710 0

Традиційно літо вважається "не сезоном" для зміни роботи, а радше - часом для відпусток. Звісно, за винятком сезонної роботи.

Разом із тим, це не означає, що ваше резюме не повинно працювати на вас, поки ви відпочиваєте. Що варто зробити зі своєю "візитівкою" пошукача перед відпусткою? Поки ви будете насолоджуватися заслуженим відпочинком, ваше резюме працюватиме на вас. Виходимо з того, що воно вже розміщене в інтернеті.

1. "Прокачайте" резюме

До того, як піти у відпустку, перевірте, чи найновіший варіант вашого резюме розміщений на job-порталах. І чи вказана там інформація про ваш досвід, останні досягнення, набуті нові навички, пройдені нещодавно семінари та актуальна контактна інформація.

Читайте також: Що можна вивчити за 11 хвилин на день 

2. Додайте знань

Перші кілька днів відпочинку промайнули у "блаженному нічогонеробленні", а з собою в сумці останні новинки профільної літератури. Почитали? Оновіть резюме.

3. Виділяйтеся

Зробіть своє резюме унікальним. Наприклад, скористайтеся можливостями, які пропонують сайти з працевлаштування - графічне оформлення, посилання на ваше портфоліо, блог чи акаунти у соцмережах за необхідності.

Читайте також: Як не зіпсувати зір, якщо ви цілими днями дивіться на екран

4. "Оцифруйте" свій досвід

Опишіть свій робочий досвід у цифрах: на скільки відсотків збільшили обсяг продажів, яку кількість клієнтів "привели", скільки подій організували, яку кількість проектів реалізували тощо.

5. Перевірте на точність

Ніколи не завадить ще раз уважно прочитати своє резюме та перевірити, чи правильно у ньому вказані дати, імена, назви, номери мобільного телефону, електронна адреса.

Після виконання усіх цих не хитрих дій, можна спокійно відпочити якийсь час. Адже тепер ваше резюме працюватиме на вас. Роботодавець оцінить відповідальність, з якою ви поставилися до документа, завдання якого продемонструвати ваші сильні сторони, попри те, що сезон відпочинку в розпалі.  

Катерина МАЩЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини