MENU

У США розпочався продаж 3D-принтера для друку зброї. ВІДЕО

2043 0

Американська компанія Defense Distributed розпочала продаж настільного 3D-принтера Ghost Gunner 2, який може друкувати пістолети.

Строго кажучи, Ghost Gunner 2 є мініатюрним фрезерним верстатом, оскільки дозволяє виготовляти зброю зі спеціальних алюмінієвих заготовок, пише Wired.

Читайте також: Важливі обставини, пов’язані зі зброєю, її застосуванням та правом на збройний захист

Його створив юрист і винахідник Коді Вілсон, який раніше створив на 3D-принтері перший в світі робочий зразок пластикового однозарядного пістолета The Liberator. Новий пристрій Коди Вілсона, пише Wired, призначений, "щоб кинути виклик самій суті контролю над вогнепальною зброєю".

"Цей верстат принижує владу, яка хоче принизити нас", - сказав Вілсон, який виступає за право американців виробляти, зберігати, носити і використовувати вогнепальну зброю.

За словами розробників, Ghost Gunner 2 може використовуватися для виробництва нижніх приймачів для гвинтівок AR-15 і AR-308, а також рамок пістолетів M1911. При наявності електронних креслень власник Ghost Gunner 2 може виготовити більшість деталей зброї, за винятком пружин і стволів.

Читайте також: Право на самозащиту - залог свободы и демократии в государстве

Верстат Ghost Gunner 2 оцінюється в $1675, а заготовки для зброї - приблизно по $100 кожна. Креслення зброї в форматі.dd викладені у вільний доступ.

Відзначається, що громадяни США мають право самостійно виготовляти вогнепальну зброю, але не можуть передавати її іншим особам. При цьому в продажу є майже всі компоненти пістолетів, крім рамок, на які наноситься серійний номер і які необхідно реєструвати.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопкиПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини