MENU

Розплата близька: за посіяну ненависть доведеться відповісти

3019 0

Знайти внутрішнього ворога та спрямувати всю ненависть людей на нього — відома технологія для тих, хто хоче довго і безкарно грабувати народ.

І такого ворога влада знайшла. Вона обрала найбільш незахищену категорію, тих, хто залежний від держави та не може себе захистити — медиків.

Вже протягом тривалого часу МОЗ планомірно дискредитує медичних працівників, навішуючи на них ярлик найбільших в країні корупціонерів. Паралельно — шантажує лікарів, обіцяючи підвищення зарплат тільки в разі прийняття їхнього законопроекту.

І чим ближче дата голосування по законопроекту, який віддасть до рук купки чиновників міністерства 100 мільярдів гривень, тим сильніший потік бруду, зневаги та дискредитації в бік лікарів.

Читайте також: Українці можуть отримати від МОЗ багатомільярдні компенсації, – Богомолець

Розрахунок зрозумілий — відволікти увагу суспільства від власних оборудок та спрямувати його ненависть в інший бік. Розподіляй та володарюй — цей принцип залишається актуальним для таких людей і сьогодні.

Вони хочуть, щоб громадяни ненавиділи один одного та не чіпали їх, не заважали красти гроші.

І цим людям, які прикриваються авторитетом в.о. міністра, байдуже, що вони руйнують повагу до медиків у суспільстві та підривають тим самим одну з основ охорони здоров’я — довіру пацієнта до лікаря. Люди їм не цікаві, їм важливі лише гроші.

Але вони помилилися у своїх розрахунках. Медики відмовилися бути цапом-відбувайлом.

Читайте також: Медична реформа навиворіт

Спочатку медичні працівники вийшли на масові протести в столиці. Тепер вони збираються 18 жовтня до Києва на наймасштабніший за всю історію України медичний форум, на якому розроблятимуть власне бачення реформування системи охорони здоров’я — на соціальних та людиноцентричних засадах.

А ще — вимагатимуть від МОЗу припинити дискредитацію лікарів та відновити повагу до медиків.

В людей є гідність, як це не дивно може звучати для зажерливих чиновників з корумпованого міністерства. І вони більше не будуть терпляче зносити всі образи та приниження в свій бік.

Дуже скоро комусь доведеться за все відповісти — за дискредитацію медиків, за зрив медичних закупівель, за руйнацію системи охорони здоров’я, за зростання смертності через брак сироваток та вакцин і за багато інших злочинів. Прийшов час збирати каміння...

Ольга БОГОМОЛЕЦЬ


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости