MENU

Розслідування трагічних ДТП "смердить" трьома величезними проблемами

5205 0

Не стріляйте в піаніста – він грає, як вміє…

Після харківської трагедії (принаймні мені так здалось) той хто їздив обережно - став їздити ще обережніше, а хамидло, як ганяло, підрізало, так і продовжує гратися зі своїм та чужим життям. Але я не про це.

Розслідування резонансних, на кшталт харківської чи олігарха Димінського та й місцевих, але не менш трагічних ДТП аж "смердить" трьома величезними проблемами:

1. Відсутність слідчих- професіоналів (за поодиноких винятків), які могли б розслідувати такі справи. "Стара гвардія" з методичками "часів сересер"- пішла , нова гвардія мало знає, мало вміє і не вчиться.

Читайте також: Культура вождения в Украине на уровне 90-х: это лечится элементарно!

2. Відсутність реальної процесуальної незалежності слідчих від начальників НПУ (МВС), прокуратури, впливових чиновників та "франклінів".

3. Відсутність високотехнологічної експертизи та незалежних експертів- професіоналів (за деякими виключення) 

А за відсутності незалежної судової системи, яка могла б хоч трохи компенсовувати ці три проблеми - це катастрофа для країни (і не тільки в справах ДТП)

Тому, не стріляйте в піаніста, бо він 1) грає, як вміє 2) він грає, те що йому за гроші замовляє клієнт або вказує власник ресторану 3) він грає так, як йому дозволяє старе, зламане, розладнане піаніно.

Василь НАГОРНИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини