Список правил у своїй роботі, які насправді пора забути
У своїй роботі ми часто дотримуємося принципів або правил, які давно слід відкинути. Пропонуємо список таких принципів для піарників.
Клієнт завжди правий
Іноді клієнт буває страшенно неправим – ви це добре знаєте. Ви поведетеся безвідповідально, якщо не скажете йому про це (ввічливо, спокійно та аргументовано). Трапляються випадки, коли позиція чи бажання клієнта може нашкодити йому самому і вам теж як представнику його інтересів. Ви – професіонал, і знаєте, як краще.
Журналісти полюбляють подарунки
Якщо це й так, подумайте, як ви та ваш клієнт будете виглядати в очах журналіста та всього видання, пропонуючи безкоштовні квитки на концерт, дорогі подарунки і тому подібне. Журналістів слід приваблювати цікавими інформаційними приводами, а не презентами.
Читайте також: Чому нам важко впоратись з навколишнім негативом
Це не значить, що їх неможна вітати з професійним святом чи днем народження (якщо ви контактуєте достатньо близько). Але це має бути в межах розумного. В деяких виданнях навіть є обмеження щодо вартості подарунків журналістам або взагалі їх заборона.
Внутрішньокорпоративна комунікація не є частиною PR
Над репутацією всередині компанії потрібно працювати не менше, ніж над репутацією в очах цільової аудиторії. Крім того, співробітники компанії – перші захисники (адвокати) бренду, які повинні бути в курсі всіх новин та захоплюватися своєю компанією.
Всі важливі питання вирішуються на зустрічі
Так і ні. Зустрічі потрібні, але не так часто, як дехто вважає. Довготривалі наради вбивають час та продуктивність. Якщо їх можна замінити на телефонний дзвінок чи електронний лист – вперед. Ви тільки зробите послугу собі та клієнту.
Понаднормова робота – шлях до успішної кар’єри
Читайте також: Чому знайомства в інтернеті ведуть до міцніших стосунків, ніж зустрічі в реалі - дослідження
Ті, хто працює по 12 годин на добу, певно, працює непродуктивно чи нерозумно організовує свій час. Так, бувають дні, коли необхідно затриматися на роботі щоб завершити презентацію – «завали» трапляються у всіх. Але, якщо для вас це норма, час щось змінювати.
Просування в соціальних медіа – це PR стратегія
Соціальні мережі – це важливий інструмент для всіх видів комунікації. Але PR стратегія не починається і не обмежується ними.
Читайте також про основи комунікації з клієнтом, про які ми часто забуваємо.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки