MENU

"Справжній прорив в онкотерапії". Як лікують рак в Ізраїлі.ФОТО

2620 0

На цьому тижні Перший Медичний Центр Тель-Авіва відвідала команда онкологів Київського міського онкологічного центру під керівництвом його головного лікаря, Олександра Клюсова.

Члени української делегації ознайомилися з роботою ізраїльських колег в області діагностики, лікування, а також реабілітації пацієнтів з онкологічними новоутвореннями.

В ході візиту лікарі ознайомилися із методиками лікування онкологічних захворювань, які використовуються в Україні та Ізраїлі. Обговорили важливість ранньої діагностики.

Читайте також: Как победить рак

Лікування раку в Ізраїлі проводиться виключно за міжнародними протоколами. Перед початком терапії ізраїльські лікарі обов'язково призначають пацієнтові ПЕТ-КТ діагностику. За словами медичного директора Першого Медичного Центру Тель-Авіва Юрія Ранькова, діагностування онкологічних захворювань в Ізраїлі та Україні відрізняється.

"Головна відмінність в обов'язковому застосуванні ізраїльськими лікарями ПЕТ-КТ (позитронно-емісіонної комп'ютерної томографії). Це такий вид ядерної діагностики, при якому в організм пацієнта вводяться спеціальні речовини - ізотопи, які накопичуються в уражених раком клітинах і таким чином пухлина "проявляє себе".

Без діагностики ПЕТ жоден ізраїльський лікар не буде братися за лікування. На відміну від українського. В Україні ПЕТ-КТ при підозрі на рак призначають рідко ", - зазначив Юрій Раньков.

У свою чергу Олександр Клюсов зауважив, що дуже важливим є впровадження досвіду ізраїльських фахівців-онкологів, методик, які вже застосовуються в Ізраїлі, але ще поки недоступні в Україні".

"В Україні одне з перших місць серед онко-захворювань займає рак молочної залози, кишківника, легень, шлунка та щитовидної залози», - розповів Роман Гольдман, керівник міжнародного департаменту з прийому іноземних пацієнтів Першого Медичного Центру Тель-Авіва.

Наприклад, в Першому Медичному Центрі Тель-Авіва рак кишківника, щитоподібної залози, печінки, легенів та простати лікують новим способом без хіміотерапії.

Фахівці клініки використовують ультрасучасну інноваційну методику боротьби з пухлинами. В її основі - терапія радіофармпрепаратами: лютецієм (його є два види), йодом 131 та соматостатином.

Кожен радіофармпрепарат застосовується в залежності від виду раку. Дане нововведення - справжній прорив в онко-терапії.

Така методика абсолютно нова в світі. На сьогоднішній день вона існує тільки в Ізраїлі, Німеччині та Швеції.

Радіофармпрепарати вводяться з інтервалом в середньому у 7-8 тижнів. За їх допомогою ракові клітини знищуються вибірково, не вражаючи здорові тканини організму.

Тобто даний метод лікування можна в прямому сенсі назвати "місцевої променевою терапією".

Читайте також: Люди, которые победили рак, в фотографиях "до и после"

Крім того, такі препарати не мають токсичного впливу на кістковий мозок і нирки, руйнуючи пухлину зсередини. До того ж, використання цього методу дозволяє пацієнтам уникнути важких побічних ефектів хіміотерапії, як блювота, нудота, болі, алопеція, слабкість.

Також члени делегації українських онкологів ознайомилися в лікарні Тель-Авіва з 5-ма найсучаснішими апаратами для проведення променевої терапії, які існують сьогодні в світі.

Крім інноваційних технологій та новітніх медичних розробок в області онкології, які були представлені, медиків з України зацікавила організація потоку пацієнтів в клініці.

Процес співпраці відділень в Центрі налагоджено зручно і практично як для медперсоналу, так і для хворих.

"Взаємодія відділень в Медичному центрі імені Сураскі (Іхілов) організована дуже практично і нам би хотілося застосувати подібний досвід в Києві, - зазначив Клюсов. "Важливо, що лікар за допомогою одного натискання кнопки на комп'ютері може дізнатися про пацієнта все (історію хвороби, аналізи здавав, які процедури проходив, їх результати, ітд.). Це дуже полегшує оперативне надання медичної допомоги.

Особливою увагою українські колеги-онкологи відзначили оптимізацію потоку пацієнтів в ізраїльській клініці. За словами Григорія Фрідмана, керівника київського офісу Першого Медичного Центру Тель-Авіва, якщо порівняти однакову площу лікарні в Тель-Авіві і Києві (наприклад, 1 тис. м2), то при цьому в Ізраїлі обслуговується в 4-5 разів більше пацієнтів, ніж у столиці України. Також члени делегації були приємно здивовані однаковою функціональністю нового і старого корпусів лікарні.

Первый медицинский центр Тель-Авива


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини