MENU

Юрій Косюк: Приватизація повинна бути інструментом для реалізації стратегії енергетичної незалежності країни

28131 0

Юрій Косюк

Приватизацію державних підприємств потрібно використовувати як інструмент для реалізації стратегії енергетичної незалежності країни. Про це заявив глава ПАТ "Миронівський хлібопродукт" Юрій Косюк на своїй сторінці в Фейсбук, коментуючи законопроект про приватизацію державного майна, який Рада планує розглянути в четвер.

За його словами, обов'язковою умовою для приватизації державних підприємств має бути частковий перехід підприємства на поновлювані джерела енергії.

«Безумовно, держава повинна позбавлятися від непрофільних і неприбуткових активів і віддавати їх в приватні руки. Але робити це з розумом, враховувати політичні та економічні фактори, а також закласти фундамент на майбутнє. Я кажу про неприпустимість продажу держпідприємств країні агресору, про недобросовісну приватизацію, а також про обов'язкову умову, яку повинні висунути майбутньому покупцеві - частковий перехід підприємства на поновлювані джерела енергії», - переконаний Косюк.

Глава МХП підкреслив, крім переходу на відновлювану енергетику, потрібно зобов'язати майбутніх власників держпідприємств переробляти власні відходи виробництва.

«На додаток до вимог частково перевести енергетичні потужності на відновлювану енергетику, потрібно, в тому числі, зобов'язати майбутніх власників переробляти власні відходи виробництва або відходи прилеглих населених пунктів», - зазначив Юрій Косюк.

Він закликав уряд розглядати приватизацію як інструмент реалізації стратегії енергетичної незалежності країни, а не просте скидання баласту.

«Велика приватизація - це не тільки розпродаж об'єктів, це ще й зручний інструмент реалізації стратегії енергетичної незалежності країни», - підсумував Косюк.

Раніше, глава ПАТ "Миронівський хлібопродукт" Юрій Косюк в інтерв'ю газеті «Факти» заявив, що сьогодні українська продукція стала реальним конкурентом світовим виробникам.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини