MENU

Користувачі виявили, що екран iPhone X не працює на холоді

1083 0

Екрани нових смартфонів iPhone X від Apple відмовляють при низькій температурі, повідомляє The Verge. На холоді сенсорний екран новинки перестає реагувати на натискання. Проблема спостерігається після того, як телефон пробув на холоді — при температурі нижче нуля, а іноді при 3-4 градусах тепла — кілька секунд.

Читайте также: Apple предупреждает об опасности выгорания дисплея iPhone X

Apple вже визнала наявність бага і обіцяє усунути його з допомогою оновлення ПЗ. «Нам відомі випадки, коли екран iPhone X тимчасово втрачає сприйнятливість до торкання після швидкого переходу в холодне середовище, — заявили в Apple. — Через кілька секунд екран знову ставатиме повністю сприйнятливим. Це буде реалізовано в майбутньому оновленні програмного забезпечення».

Читайте також: Samsung высмеяли недостатки новых iPhone в рекламном ролике. ВИДЕО

Однак в компанії поки не визначили, що є точною причиною проблеми. Користувачі припускають, що збій викликається зміною освітленості, для визначення якої використовується інфрачервона камера. Інші вважають, що причина бага — переохолодження, оскільки Apple рекомендує використовувати iPhone X при температурі від нуля до 35 градусів тепла за Цельсієм.


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости