MENU

"Ви за Україну чи відпрацьовуєте чиїсь конкретні кланові інтереси?" – політик звернувся до протестуючих на Майдані. ВІДЕО

3819 0

 Український політик, Суддя Конституційного суду України від Президента України, Віктор Шишкін звернувся до "Руху нових сил" та зокрема до лідера руху Михеїла Саакашвілі. 

Мені не зовсім зрозумілі лозунги "Руху нових сил" через призму так званої "Великої політичної реформи", але після подій 9 числа, коли представники певних політичних сил намагалися "прихватизувати" новий майдан, який нібито народжувався, та наметове містечко, у мене з'явилося питання: "Так ми за Україну чи за намети? Ми за Україну чи за перебування на певній площадці?", – звернувся політик до протестуючих.

Читайте також: Позорный цирк: время изменилось, поэтому и клоун пошел другой

Шишкін також озвучив питання до керівництва "Руху нових сил": "Ви за Україну чи за сидіння на Майдані?", додавши, що виходячи з цього питання, є необхідність зустрітися й чітки визначитися, "чи хочемо ми широку політичну платформу громадянського суспільства України для усунення сьогоднішньої колаборуючої продажної влади чи ми відпрацьовуємо чиїсь конкретні кланові інтереси".

Читайте також: Не было и нету у Саакашвили цели реформ. Есть пиар-проект и аккумуляция средств, – мнение

 

UAINFO


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости