MENU

Косюк: Молоді спеціалісти мають досягати успіху саме в Україні

25205 0

Косюк: Молоді спеціалісти мають досягати успіху саме в Україні

Підтримати молодих спеціалістів та створити для них умови для досягнення успіху завжди готові в МХП. Про це повідомив голова ПАТ “Миронівський хлібопродукт” Юрій Косюк на конференції Radar Tech, яка була присвячена інноваційним технологіям у сфері агробізнесу.

Він наголосив, багато років тому спеціалістів на аграрному ринку майже не було.

“Свою діяльність на аграрному ринку ми розпочинали з пошуку спеціалістів. Але 20 років тому їх майже не було. Тоді ми влаштовували так звану ярмарку вакансій – ходили по університетах та запрошували студентів у МХП на стажування. Сьогодні майже весь менеджмент компанії – наші вчорашні студенти”, – заявив Юрій Косюк.

За його словами, у компанії вітається бажання йти далі й розвиватись.

“У МХП ніколи не стають на заваді, якщо людина має бажання піти та розвиватись далі. Але був час, коли мені було шкода, що спеціаліст, який отримав у нас досвід, йшов працювати в інші компанії або створював щось своє. Згодом я зрозумів, всі вони залишаються в Україні та формують конкурентне середовище саме тут. Ось що головне”, – додав Юрій Косюк.

Він зазначив, завдяки тому, що компанія завжди була відкрита до інновацій, сьогодні інші країни використовують досягнення МХП.

“Наші розробки сьогодні використовують у Польщі та Голландії. А колись це були, на перший погляд, алогічні йі нереальні ідеї. Тому разом із Radar Tech ми готові стати тією платформою, яка буде рухати прогрес далі. І це буде в Україні, і для України”, – наголосив Юрій Косюк.

Раніше, глава ПАТ "Миронівський хлібопродукт" Юрій Косюк в інтерв'ю газеті "Факти" заявив, що сьогодні українська продукція стала реальним конкурентом світовим виробникам.


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопкиПравила комментирования »  

Новости