MENU

Родина Тарути виявилася власниками скандальної землі, що називають "Межигір'я Азарова"

2195 0

Родина олігарха та народного депутата Сергія Тарута володіє землею у скандальному кооперативі "Південний", що у Конча-Заспі. Цю землю ще у 2010 році називала "Межигір’я Азарова". Про це йдеться у розслідуванні журналістів видання 1news.

За даними видання, серед засновників кооперативу "Південний" станом на 13 грудня 2017 р. значаться рідна донька і племінниці Сергія Тарути Катерина, Ірина та Ганна.

Одним із сусідів родини Тарути є Григорій Смітюх, який публічно на сцені "Антимайдану" попросив у  російського президента Володимира Путіна "допомоги".  

 

Ще одним – син екс-прем’єра Миколи Азарова – Олексій. Зазначимо, сам Микола Азаров перебуває у Мокві. Одними із засновників "Південного" є сини колишнього міністра фінансів Федора Ярошенка. Володіє ділянками і син екс-міністра юстиції часів Януковича Олександра Лавриновича – Максим.

Влітку 2010 року журналіст, а нині нардеп Тетяна Чорновол написала для видання "Українська правда" матеріал під назвою "Межигір’я Азарова". В ньому йшла мова про те, як прем’єр-міністр Микола Азаров та близькі до нього чиновники змогли загарбати майже 12 гектарів у Конча-Заспі. Афера проводилась для товариства "Колектив забудовників Харківського району Києва "Південний".

Нагадаємо, племінниці Тарути є дочками його брата Олександра, разом з яким вони ведуть бізнес, на нього записана частина майна нардепа, а в часи очільництва Сергієм Тарутою Донецької області його брат навіть виграв тендер на будівництво захисної стіни на кордоні з Росією.


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости