MENU

Цирк-шапіто від Антимонопольного комітету

5479 0

Наприкінці минулого тижня стало відомо про винесення обов’язкової рекомендації Київраді скасувати заборону діяльності в Києві пересувних цирків-шапіто. Депутати переважною більшістю ухвалили це рішення 9 листопада минулого року.

Читайте також: Порошенко підписав подання на призначення нових членів ЦВК. СПИСОК

Київське обласне відділення АМКУ побачив у цих діях порушення економічної конкуренції. Від винесення рішення Київрадою до винесення рішення Антимонопольним комітетом пройшло трохи більше 2-х місяців. Блискавична реакція державного органу, який уже роками не помічає порушень конкуренції на продовольчому ринку.

Не помічає ні зростання цін у певні проміжки часу, ні масової фальсифікації продуктів харчування, що також призводить до порушення економічної конкуренції щодо добросовісних виробників. За останні роки кількість виробників, які повністю дотримуються якості продукції, яку виробляють, зменшилась в рази, через те що АМКУ, на який покладено завдання виявляти порушення та притягати до відповідальності, наклав усього декілька штрафів у розмірі декількох тисяч гривень.

Читайте також: ЄС зробив заяву про Антикорупційний суд з натяком про призупинення безвізу

Через безкарність державного органу конкурувати з тими, хто додає до складу продукції богзна-що і таким чином здешевлює її, практично неможливо. Тому все більше підприємств вимушені вдаватись до аналогічних порушень. І коли в Антимонопольному комітеті немає часу на такі питання, знаходиться час на цирки-шапіто. І на думку спадає відома пісня - "Цирк поїхав- клоуни лишились".

Олексій ДОРОШЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини