MENU

Поляки мають розуміти: сьогодні їм аплодує Москва, а завтра московський чобіт може топтати їхню землю

2060 0

Вночі, ховаючись від людей і світу, сейм республіки Польща схвалив закон про "злочини українських націоналістів".

Власне, про "злочини". Нагадую полякам, що під час подій Другої світової війни поляки мали свою державу. Навіть існував польський екзильний уряд в Лондоні, від імені якого творилися безчинства на Волині і Галичині.

Українці власної держави не мали. А недержавна нація має право на усі форми і методи боротьби, включно збройні. Інакше вона ніколи не матиме своєї держави. Наголошую – ніколи!

Читайте також: В'ятрович: Стає зрозуміло, кого збираються підтримувати польські політики

Усі злочини поляків на території України творилися від імені Польщі. Але ніхто і ніколи не зможе звинуватити у злочинах державу Україна.

ОУН і УПА ми шануємо, бо вони це зрозуміли, а тому у жорстокому протистоянні з ворогом, зберегли історичну перспективу для українського народу, що дало йому можливість у 1991 році відновити свою державність.

Читайте також: Республіка Польща від локомотива та взірця демократії в Центрально-Східній Європі скочується до шовіністичного диктату

Сейм Польщі може з цього приводу ухвалювати будь-які закони, але вони ніколи не змінять нашого ставлення до людей, які билися і вмирали тільки за те, щоб на українській землі не було польських, московських, мадярських, румунських і будь-яких інших окупантів, а була незалежна держава української нації.

Поляки також мають розуміти, що сьогодні їм аплодує Москва, але вже завтра московський чобіт може топтати їхню землю. Принаймні, так було вже не один раз.

Щоб цього не сталося, їм треба отямитися і просити вибачення в українців.

Ми все зрозуміємо.

Богдан ЧЕРВАК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини