MENU

Підсумкова атестація після четвертого класу у 2018 році проходитиме з двох предметів, – Міносвіти

3412 0

Державна підсумкова атестація (ДПА) у школах після четвертого класу у 2018 році проходитиме лише з двох предметів. 

Про це йдеться у листі Міністерства освіти і науки України "Про організоване завершення 2017/2018 навчального року та особливості проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти", - опублікованому на сайті міністерства.

Читайте також: Завтра стартує реєстрація для участі у ЗНО-2018

"Так, при переході до п'ятого класу діти писатимуть ДПА у формі контрольних робіт з української мови (передбачає оцінювання результатів навчання одразу з української мови та читання) і математики. Попередні роки четверокласники писали ДПА з трьох предметів, адже знання з української мови і читання перевірялися в межах двох різних контрольних робіт", - зазначається у відомстві.

Також у листі наголошується, що школи самостійно визначають терміни проведення державної підсумкової атестації учнів четвертих і дев'ятих класів.

У школах, де діти вивчають чи навчаються мовою національної меншини, за бажанням батьків та педагогічного колективу учні можуть додатково проходити ДПА з третього предмета: мови національної меншини.

Після дев'ятого класу учні складатимуть ДПА з трьох предметів: української мови, математики та одного предмету за вибором педагогічної ради школи.

В 11-му класі школярі складають державну підсумкову атестацію в формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Вона також відбуватиметься з трьох предметів.

Одне обов’язкове тестування з української мови та літератури, другий предмет учні зможуть обрати з-поміж історії України та математики, третій предмет учень обирає самостійно.

Нагадаємо, шостого лютого в Україні стартувала реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання 2018 року, яке триватиме до 19 березня.

Читайте також: У Києві через грип повністю призупинено навчання у трьох школах, ще у 16 – покласово

ЗНО-2018 в Україні пройде з 22 травня по 13 червня. 9 січня стартувала реєстрація для участі в пробному тестуванні.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини