MENU

Білл Гейтс виступив з різкою критикою криптовалюти і Hyperloop

3214 0

Співзасновник Microsoft Білл Гейтс розповів, що негативно ставиться до цифрових валют, оскільки вони "вбивають людей". Про це Гейтс заявив під час онлайн-конференції з користувачами сайту Reddit, повідомляє Gizmodo.

За його словами, криптовалюта дійсно погана, тому що вона підтримує людей, які хочуть приховувати свої фінансові транзакції від уряду. Він, мабуть, особливо стурбований тим, що подібні платежі використовуються для фінансових злочинів, тероризму і торгівлі наркотиками, тим самим вбиваючи людей "прямолінійно".

Читайте також: У мережі поширюється новий вид шахрайства з "мобільним банкінгом"

"Головною особливістю криптовалют є їх анонімність. Я не думаю, що це добре. Урядова здатність знайти джерела відмивання грошей та ухилення від сплати податків і фінансування тероризму – це добре. В даний час за допомогою криптовалюти купують фентаніл та інші наркотики, так що це одна з небагатьох технологій, яка безпосередньо стала причиною смертей. Я вважаю, що хвиля спекуляцій навколо ICO і криптовалют дуже ризикована в довгостроковій перспективі ", – написав Гейтс.

Ця заява вже викликала критику користувачів. Венчурний капіталіст Ентоні Помпліано зазначив, що криптовалюти не зовсім анонімні, при цьому "будь-яка валюта використовується для фінансування тероризму, відмивання і призводить до смертей".

Читайте також: У скільки обійдеться Hyperloop Україні? – економічна оцінка

Крім того, деякі із злочинів, про які згадував Гейтс, наприклад, торгівля наркотиками і тероризм, мають незамінний фізичний елемент. Якщо ви є торговцем наркотиками або терористом, в якийсь момент вам доведеться збирати справжні наркотики або бомби, а оплата або фінансування – "це тільки одна частина рівняння і того, як поліція може вас відстежити", відзначає Gizmodo.

В ході тієї ж онлайн-конференції Гейтс заявив, що сумнівається в концепції надшвидкісного потягу Hyperloop.

"Я думаю, що електромобілі та автономні транспортні засоби будуть відмінними речами... Я не впевнений, що концепція Hyperloop має сенс. Це повинно бути безпечно", – написав Гейтс.


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости