MENU

Батьки міста Києва не здатні думати стратегічно – журналіст

3595 0

Бажання пояснити транспортний колапс Києва снігом і святом звичайно правильне, але неповне. Завершеність йому додасть ще один пункт: байдужість місцевої влади до цього міста, яке задихається від машин. Поясню.

Читайте також: Киев. Весь город в снегу. Таким образом возникает коллапс

Київ – топографічно складний. Мало того, що горби, так ще й розділений річкою, а права половина розрізана залізницею, яку теж треба долати мостами. На лівому березі люди живуть, а на правому працюють, створюючи щоденно навантаження на транспортну систему. Вихід – це сприяти виникненню офісів не тільки в центрі, але і в районах.

Для цього, наприклад, можна дешево віддавати землю під будівництво офісних центрів на периферії і заборонити їхнє будівництво в центрі. В центрі взагалі можна мораторій на нові будівлі ввести, бо паркомісць для такої кількості висоток ні Кий ні Щек не передбачили. Але кого це цікавить?

Можна було б зменшити кількість гостьових машин, якби побудувати біля кінцевих станцій метро парковки-перехоплювачі. Але на цьому ж не заробиш.

Та й громадський транспорт може взяти на себе частину перевезень. Але метро не розвивають, а стояти в пробці все-одно зручніше в машині, ніж у автобусі (привіт заставленим смугам громадського транспорту).

Читайте також: В Киеве увеличилось количества "зайцев" в общественном транспорте. ДОКУМЕНТ

Тому сніг і 8 Березня – це не причини транспортної хвороби, а симптоми нездатності батьків міста (всіх без винятку) думати стратегічно.

Vadym KARPIAK


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости