Ричкова: Можна зламати інсталяцію, але не зламати наше прагнення до відновлення суверенітету України
Повернулася з відрядження. Зазирнула в Facebook, майже на всіх стрічках лунає обурення руйнуванням прихильниками Саакашвілі інсталяції на Майдані. Ламати – не будувати. Цікаво, а хто купив ті новенькі молотки, якими нищилася інсталяція? Навіщо це зроблено? Кому вона заважала? Це приниження одночасно кримсько-татарського і українського народів. Інсталяція була встановлена на знак протесту проти окупації Росією нашого Криму.
Читайте також: На місці пам'ятника Леніну у Києві відкрили інсталяцію. ФОТО
Як можна було зривати розтяжки з написами, які в саркастичній формі повторювали кремлівські штампи, але наповнені були українським змістом. Тролінг високого рівня.
На екранах російського телебачення бачили б розтяжки з написом «Алупка – Наш», «Ялта-Наш» та «Дякуємо діду за перемогу 1918 р. – мусимо повторити» (малось на увазі повторення подій весни 1918 року- визволення Криму Запорізьким корпусом полковника Болбочана). Так що, Саакашвілі і його прихильникам не потрібне визволення Криму?
Читайте також: У центрі Києва вандали зруйнували квіткову композицію, створену до "Євробачення". ФОТО
Хто матеріально відповість за знищення комунальної власності? Василь Грицак – керівник СБУ, приходив на Майдан, спостерігав за подіями, звертався до мітингувальників з проханням не нищити конструкцію, повідомляв чия це власність, тому робимо висновок: все робилося свідомо. Тепер і відповідати за свої дії будуть свідомо.
Мені шкода виконавців, треба, щоб організатори цієї дії відповіли матеріально, морально і за свій кошт і власними силами, відновили інсталяцію. У якій ще демократичній країні таке могло статися?
Крим був, є і буде нашим. Можна зламати інсталяцію, але не зламати наше прагнення до відновлення суверенітету України.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки