MENU

Горілка, сєпар, дві гранати: черговий загарбник претендує на премію Дарвіна

2959 0

Не встигли російські окупанти й колаборанти з так званої 7 ОМСБр оговтатись від нещодавнього феєричного фіналу гри в "кишеньковий більярд", після чого на "відпочинок" до лікарні вирушило четверо загарбників, як до їхніх лав приєднався черговий претендент на премію Дарвіна. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО

Аби вистояти в нерівній боротьбі з холодом під час нічної варти на позиції, один із російських найманців хильнув зайвого, за що пізніше мав виховну бесіду з ватажком. Та виховний процес на користь бойовикові не пішов: той кричав, погрожував і навіть стрільнув у бік ватажка. Той влучності підлеглого не оцінив і, нагородивши останнього кількома стусанами, наказав роззброїти й кинути його до бліндажа. 

Читайте також: Як українські вояки на Луганщині загарбника в полон брали. ВІДЕО

Ображений цілосвітньою несправедливістю, п’яний як чіп "рембо" прагнув помсти. У цей час у нього й стався напад білої гарячки: загарбник схопив дві бойові гранати, що були в бліндажу, зірвавши запобіжні кільця роззброїв колег-окупантів і, прихопивши зброю, поплентався геть. Та далеко відійти так і не зміг: за кілька кроків п’яний "рембо" звалився у сніг, накривши тілом двійко гранат. 

Загарбникам було боязко підходити. Та за годину "вибухонебезпечне тіло" таки розмінували, роззброїли й перенесли до кімнати ватажка, де залишили тверезіти до ранку.

Читайте також: Зіграли в "кишеньковий більярд". Мінус п'ять загарбників щонайменше

За даними української розвідки, за фактом інциденту російські окупанти й колаборанти "нагору" не доповідали. Порадившись зі старшим бойовиком зі "штабу" так званого "2 АК", що перебував у загарбників із перевіркою, ті вирішили приховати події. На "рембо" ж чекає лікарняна палата в наркодиспансері.


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости