MENU

Лауреати премії "Людина року-2017" у номінації "Заміський оздоровчий комплекс року"

1786 0

Відомі лауреати премії "Людина року-2017" у номінації "Заміський оздоровчий комплекс року". Про це повідомляє прес-служба генеральної дирекції загальнонаціональної програми

Дачний готель "Глібівка"

Власник – В’ячеслав Юткін

Корпоративні нагороди

Входження до топ-100 готелів України ( у 2011, 2012, 2013 роках).

Три головні події 2017 року  за Вашою версією

У 2017 році ми відкрили два нові басейни. Був створений багатофункціональний спортивний манеж (у 2018-му фінально завершуємо роботи). Також було реконструйовано 10 будинків і побудовано три нові котеджі.

Слоган Вашого готелю

Дачний готель "Глібівка" – твоє місце для натхнення!

Хто чи що є талісманом Вашого готелю?

Талісманом для нашого готелю є сім'ї, які до нас приїжджають. Сімейні цінності для нас у пріоритеті. Ми прагнемо зробити відпочинок комплексним і різноманітним для дітей і для дорослих. Щоб кожен зміг знайти для себе заняття до душі.

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети

У житті й у бізнесі для мене питання відповідальності завжди залишається ключовим. Відповідальність перед сім'єю, відповідальність у роботі, соціальна відповідальність, а також відповідальність у бізнесі дає додаткову мотивацію для створення кращих і найбільш комфортних умов для моєї родини, і, відповідно, для наших гостей у Дачному готелі "Глібівка". Це стосується й інших готельних об'єктів, над якими ми зараз працюємо.

Чи існує у сфері Вашої професійної діяльності таке поняття, як "Кодекс честі"? Ваш професійний і особистий "Кодекс честі"

Наш "Кодекс честі" звучить максимально просто, але це не применшує його значущості: "Завжди будь чесним зі своїм клієнтом". Саме тому ми ніколи не прикрашаємо дійсність, а просто залишаємося улюбленим місцем для відпочинку наших гостей. Тому в нас практично немає випадкових відвідувачів, а, в основному, це люди, які вже кількома поколіннями віддають перевагу нашому готелю і сприймають його як другий дім.

Як велику кількість різних людей спонукати думати про успіх однієї компанії?

Потрібно бути сім'єю, а не просто компанією. Коли людина йде на роботу не стільки через економічний зиск, скільки із власного бажання, коли вона знає, що на роботі її чекає атмосфера дружби і тепла, то йдо бізнесу вона ставиться не як до примусу, а як до спільного проекту, частиною якого вона є, що і підштовхує її бути кращим фахівцем у своїй справі. Сім'я – ось головний ключ до успіху в будь-якій справі.

Говорячи слово "успіх", який вміст Ви в нього вкладаєте?

Успіх визначається багатьма аспектами. Для того, щоб його досягти необхідно бути відданим своїй справі, робити її із дотриманням найвищих стандартів професії, а також бути постійно в контакті, в комунікації з вашим гостем. Коли ваші гості протягом багатьох років залишаються відданими вашому проектові – це і є успіх та найвища похвала!

Ваш улюблений афоризм?

"Найкраще витратити своє життя на те, що залишиться після його закінчення!"

Якщо щастя не в грошах, то в чому? А якщо все-таки у грошах, то чому?

Щастя – займатися улюбленою справою, яке ще й приносить прибуток! Гроші можуть бути мірою щастя й успішності, але тільки протягом нетривалого етапу. У перспективі ж щастя приносить улюблений бізнес, який згодом стає сімейним і приносить радість вже всій родині й кожному членові команди, як це і сталося у нашому випадку.

На Вашу думку, три найважливіших аспекта для успішного готельного бізнесу?

Турбота про клієнта, зокрема перевершення його очікувань; слідування світовим стандартам якості; дотримання власних традицій, що б могло наділити ваш готель душею і викликало би бажання повертатися знову і знову.

Коли Ви відвідуєте інші готелі, на що передовсім звертаєте увагу? Які ключові параметри для Вас при виборі готелю?

Бездоганність сервісу, атмосфера гостинності в кожній дрібниці та смачний сніданок.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо так, то яка?

Здійснити навколосвітню подорож з моєю великою родиною!

Заміський спа-готель "ШишкіNN"

Засновник – Едуард Дружбін

Нагороди

Звісно ж, це нагороди Асоціаціїї індустрії гостинності. Ми стали найкращим еко-готелем 2012 року, багаторазовими фіналістами Ukrainan Hospitality Awards, отримали Green Award. Певно, найважливіша для нас оцінка – це дев`ятка від Букінґу. Ми ж розуміємо, що саме ця оцінка – найчесніша, непідкупна, незалежна. У європейських країнах отримати таку оцінку дуже непросто. Вона підтверджує якість, комфорт і високі стандарти готелю.

Найвизначніші події Вашої компанії в 2017 році

Головною подією і неочікуваністю року стало те, що ми стали лауреатами програми "Людина року". Пишаємося тим, що в цьому році брендові "ШишкіNN" п'ять років! Також визначною подією для нас і наших гостей стало відкриття критого басейну!

Слоган Вашого підприємства

Ми родом із природи!

Хто чи що є талісманом Вашого готелю?

Шишка – символ родючості і довголіття, а наше завдання – саме оздоровлення. Нам приємно спостерігати, як дуже позитивно впливає відпочинок у "ШишкіNN" на наших гостей! Великий відсоток тих, хто відпочивав у нас, у недалекому майбутньому повертаються до нас вже з дітками. Хіба це не чудово?

Життєві принципи, які допомагають Вам досягати поставлених цілей

Мої головні принципи – не берись за проекти, в які не віриш. Не радь того, чого б не став робити сам. Завжди говори правду. Довіряй інтуїції.

Чи існує у сфері Вашої професійної (суспільної) діяльності таке поняття, як "Кодекс честі"? Ваш професійний і особистий "Кодекс честі"

Мій професійний і особистий кодекс честі – це чесність і щирість у всьому: в якості, в сервісі, в підході.

Яким чином велику кількість різних людей примусити думати про успіх однієї компанії?

Підібрати команду професіоналів і однодумців. Що я і зробив! Зрозуміло, що з часом з`являються нові співробітники, так як, без сумніву, періодично необхідна "свіжа кров". Це дозволяє не стояти на місці, постійно розвиватися. Необхідно бути вкрай вимогливим як до результату, так і до процесів, неможна сподіватися на когось. Тому сьогодні Заміський спа-готель "ШишкiNN" оточують надійні партнери і підрядники, які поділяють наші цінності й підходи в роботі.

Говорячи про успіх, який сенс Ви в нього вкладаєте?

У житті ні про що не потрібно шкодувати. Той шлях, який тобі даний, потрібно пройти достойно. Якщо ти все робиш з інтересом – ти на правильній дорозі. Особисто я ніколи не займався тим, що мені не подобається. Це, напевно, і є секрет мого успіху.

Ваш улюблений афоризм?

Найкращий момент у вашому житті – зараз!

Якщо щастя не в грошах, то в чому? А якщо все-таки у грошах, то чому?

Щастя – це сім`я, щастя – це коли є кого любити! Ну і, звісно, коли є своя улюблена справа!

На Вашу думку, три найважливіших аспекти для успішного готельного бізнесу?

Місце розташування, ідеальний сервіс, співвідношення ціна-якість. Вірний путь до провалу – думати, що все вже зроблено, і ти молодець. Щире ставлення до гостей – беззаперечно ними оціниться.

Коли Ви відвідуєте інші готелі, на що в першу чергу звертаєте увагу? Які ключові параметри для Вас при виборі готелю ?

Ключові параметри в готелі для мене – це три базові потреби гостя: хороший сон, хороша їжа і хороший сервіс. Без них готель – нічого не вартий. Коли приїжджаю на відпочинок в який-небудь готель до кінця не можу не зосереджуватися. Завжди відмічаю для себе плюси і мінуси, оцінюю інфраструктуру, комфорт, доброзичливість персоналу, ставлення до найменших гостей, умію радіти за колег. Про мінуси можу сказати суто  для зворотнього зв`язку і роботи над помилками.

Чи є у Вас мрія, яка ще не здійснилася? Якщо "так", то яка?

Я хотів би створити міжнародну мережу готелів із власними стандартами якості.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини