Світ стрімко ділиться на два ворожих табори. ВІДЕО
Хто швидше. Порошенко їде до Меркель. А Путін вже встиг з нею по телефону обговорити і українське питання, і перспективи «Північного потоку».
По «Північному потоку» давайте будемо дивитися на ситуацію реалістично. Рішення по цьому газопроводу не зовсім в компетенції канцлера. Меркель, як і до того Шредер, десятки разів говорила, що це питання економічне. Математика буде визначати перспективи існування цієї труби. Якщо хтось у світі запропонує німцям дешевшу альтернативу, то, впевнений, що вони на неї підуть. А зараз через політичну складову, можливо, буде хіба що якась пауза або трохи довша дискусія.
Читайте також: Журналіст: Країни Заходу не здатні захиститися від підривної діяльності росіян на власній території
Тепер по такій раптовій розмові Меркель і Путіна. Вважаю, що це передусім великий удар для стосунків Німеччини і США.
У Європі вибудовується модель на знищення Європейського Союзу. Паралельно відновлюється протистояння між США і Росією. Світ стрімко ділиться на два ворожих табори. Тому такі телефонні реверанси між Німеччиною і Росією точно не пройдуть даремно.
З огляду на сучасні тенденції у Європі та світі, будівництво «Північного потоку» я розглядаю як відносний мізер.
Якщо відкрити очі і зрозуміти, до якого колосального протистояння рухається людство, то «Північний потік» не допоможе ні російському, ні німецькому бізнесу.
Ключове питання, яке зараз потребує обговорення, – це безпека. Я на цьому наголошую. Вкрай необхідним є серйозний діалог на трьох напрямках: Україна-Росія, Брюссель-Росія, США-Росія. Якщо світові лідери не дійдуть до цієї істини і не відновлять безпекові конструкції, то велика біда чекає на всіх.
Читайте також: Три новини з Мюнхена: ключові тенденції у сфері європейської безпеки
Про це та інше говорили в ефірі каналу NewsOne.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки