MENU

Косюк: Побудова "Північного потоку-2" позбавить Україну транзитних потужностей

1351 0

Юрій Косюк

Голова правління ПАТ «Миронівський хлібопродукт» Юрій Косюк на власній сторінці в соціальній мережі Facebook заявив про те, що добудова «Північного потоку-2» позбавить Україну транзитних потужностей.

Він зазначив, що попри скепсис навколо побудови «Північного потоку-2», Росія продовжує його будівництво. Про це свідчать вже отримані дозволи не лише Німеччини, а й Фінляндії, яка дозволила прокладати 374 кілометри труби у своїй економічній зоні. 

«Позиція Ангели Меркель щодо необхідності збереження наших транзитних потужностей лише підтверджує тезу, що  «Північний потік-2» таки запрацює і наша труба залишиться поза грою», – підкреслив Косюк. 

Бізнесмен переконаний, що Україна втратить мільярди доларів не тільки на самому транзиті, а й на утриманні інфраструктури ГТС. Тому Юрій Косюк вважає, що сьогодні критично важливо розпочати масштабну кампанію проти «Північного потоку-2» та збільшити темпи енергомодернізації нашої країни. 

«Основна задача - енергонезалежність на місцях: зменшення споживання енергоресурсів соціальними об’єктами та переведення їх на альтернативні джерела», – резюмував голова правління ПАТ «Миронівський хлібопродукт».

Зазначимо, щобізнесмен Юрій Косюк переконаний, що замість витрат на неефективну енергогенерацію, варто спрямувати всі інвестиційні зусилля у бік використання зеленої енергетики.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини