Британія та Вірменія: дві різні сторони політичної культури
Міністр внутрішніх справ Британії Ембер Радд пішла у відставку на тлі заяв про те, що ввела в оману парламент щодо показників норм депортації нелегальних мігрантів. До того одного з міністрів було звільнено через спізнення на засідання парламенту. Одиничні випадки? Ні. Система високої політичної культури. Де працює повага до інститутів, висока відповідальність за займану посаду. У таких країнах відповідальність працює за будь-що, у тому числі, і за корупцією як у Південній Кореї. Там вибори є виборами, інститути влади незалежними і взаємостримуючими, а політики не є клоунами великого політичного цирку.
Читайте також: Чем похожи мирно ушедший Саргсян и оставивший Украину в крови Янукович
У інших країнах демократія та закон не працюють. Вони інфіковані радянськими, російськими та деякими африканськими практиками. Там голова держави є вождем, демократія пустим звуком, органи є підконтрольні чинній владі, сама влада є тимчасовим інструментом незаконного збагачення в умовах тотальної безкарності, а масовий і деколи кривавий протест мовою політичного «діалогу».
Саме такі практики домінують в РФ, Україні і до них же близька проросійська Вірменія. Замість того щоб піти на призначення опозиційного і все одного проросійського Пашиняна головою уряду чи піти на дострокові парламентські вибори вірменські «владо утриманці» вирішили сказати своє вельможне «Не дозволю».
Читайте також: Британія розкриє імена росіян-олігархів із рахунками в офшорах – The Times
На що отримали реакцію: Пашинян закликав до тотального страйку та блокування доріг, аеропорту і залізниці. Траси і дорога до аеропорту вже заблоковані. Так не працює демократія і закон. Або такий шлях до них.
Найкращі публікації з блогів відтепер у твоєму месенджері! Підписуйся на UAINFO у Telegram: https://t.me/uainfo_org
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки