MENU

Провідні корпорації світу переходять на "чисту" енергію

491 0

 Провідні корпорації світу переходять на «чисту» енергію!

Цьогоріч компанія «Google» оголосила, що на 100% перейшла на "зелену" енергію. Тобто обсяг придбаної «чистої» електроенергії перевищив обсяг спожитої усіма установами корпорації енергії.

Як пояснюють фахівці Google, за кожний спожитий 1 кВт*год електроенергії компанія купує 1 кВт*год "зеленої" енергії, виробленої на сонячних та вітрових станціях.

Читайте також: Ціна на електроенергію в Україні та Європі

Загальна потужність 26 об’єктів з відновлюваної енергетики, які генерують «чисту» енергію для «Google», становить 3 ГВт. 

Це понад 3 млрд доларів інвестицій!

До цієї мети компанія йшла кілька років. Перший контракт на придбання «чистої» електроенергії підписано у 2010 році.
З тих пір компанія щороку укладала нові угоди на впровадження «зелених» проектів та закупівлю «чистої» енергії на ринках, де працюють установи «Google».

У 2016 р. 57% електроенергії, яка використовувалася, була вироблена з відновлюваних джерел енергії.

Услід за «Google» купують «чисту» електроенергію такі відомі компанії, як «Amazon.com» (https://www.amazon.com), «Microsoft» (https://www.microsoft.com), «Apple» (https://www.apple.com), «Facebook» та інші.

Читайте також: RAB-тарифи: питання газу, тепла, електроенергії і взагалі існування "ринку" ще довго буде політичним – експерт

Все це вчергове свідчить, що світ визнає актуальність та необхідність використання відновлюваних джерел енергії у різних секторах економіки.

 

Sergiy SAVCHUK


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини