MENU

Чому цікаві ініціативи не приживаються в Україні

1259 0

В Україні розквіт конференцій, мітапів, нетворкінг івентів. На iForum збираються тисячі людей, різні компанії та організації успішно конкурують між собою. По цьому показнику ми вже давно обігнали багато міст та країн.

Незважаючи на усвідомлення цього факту, завжди було якесь "але", яке я не міг пояснити. І ось зараз мені здається, що я готовий чітко сформулювати, в чому саме проблема всіх конференцій, мітапів, стартап-конкурсів та інших досить цікавих ініціатив, що проходять в Україні.

Читайте також: У нас немає минулого і майбутнього? Ми отримали бренд без натяку на тисячолітню історію і багатогранні традиції

Вони ні до чого не призводять.

Тобто, маючи який завгодно бізнес-нетворк тут, він є в 99% абсолютно useless з точки зору бізнесу та подальшого boost. Тут навіть FFF не працює. Ти можеш виграти яку завгодно кількість стартап-конкурсів, виступити на 100500 конференціях, але ніякий умовний AIN.UA тобі не напише, інвестори не прийдуть, бізнес не захоче партнеритись по своїй ініціативі, колеги не будуть перемайтись тим, щоб тебе з кимось познайомити. Виняток – отой 1%, який дає 90% всіх лідів, ідей та можливостей.

Читайте також: ТОП-12 корисних посилань для українського бізнесу

А зрозумів я це тиждень тому, коли гортав стрічку фб, і усвідомив, що більшість моїх друзів та колег, які не на словах, а на ділі займаються розвитком власних проектів, бізнесів та стартапів, знаходяться в даний момент не в Україні.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Олександр КРАКОВЕЦЬКИЙ


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости