Допоки кияни будуть готові миритися з незручностями в громадському транспорті?
Беремо один талончик на проїзд у наземному громадському транспорті. Заходимо в тролейбус-автобус-трамвай, пробиваємо талончик. Виходимо на своїй зупинці, викидаємо талончик до смітничка. Так роблять всі, ну або майже всі, і Київпастранс витрачає гроші друкуючи нові талончики.
Беремо один жетончик на проїзд у Київському метрополітені. Заходимо у вестибюль станції, кидаємо жетончик в отвір турникету, проходимо турникет, спускаємось чи ні по ескалатору, їдемо собі на свою станцію. І все.
Читайте також: Проїзд у наземному транспорті і метро Києва збільшується: стало відомо, коли і на скільки
Станція закривається на ніч, турнікети вскриваються, жетончики дістаються і відправляються чи до каси чи до автоматів видачі. І так щодня. При тому деякі турнікети заповнюються ще протягом дня, тому їх тимчасово закривають аби дістати жетончики.
Один жетончик може мандрувати метрополітеном роками, щодня опиняючись в турнікетах, касах чи автоматах нової станції, приносячи колосальний прибуток, бо окупив себе ще декілька років тому. А скільки жетончиків? Хто знає точну кількість? Отож.
Читайте також: Якісні дороги або "Гіперлуп"… Що українцям більш потрібно?
Ціну на проїзд вони піднімають...Спочатку осаточно скасуйте жетончики, переозвучте жахіття – гугл-перекладача на кшатлт "Шуліявска" чи "Олімпіська" нормальною англійською, і припиніть практику миття палюстрад на ескалаторах брудною ганчіркою, якій років 50! От тоді поговоримо.
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки