MENU

Допоки кияни будуть готові миритися з незручностями в громадському транспорті?

673 0

Беремо один талончик на проїзд у наземному громадському транспорті. Заходимо в тролейбус-автобус-трамвай, пробиваємо талончик. Виходимо на своїй зупинці, викидаємо талончик до смітничка. Так роблять всі, ну або майже всі, і Київпастранс витрачає гроші друкуючи нові талончики.

Беремо один жетончик на проїзд у Київському метрополітені. Заходимо у вестибюль станції, кидаємо жетончик в отвір турникету, проходимо турникет, спускаємось чи ні по ескалатору, їдемо собі на свою станцію. І все.

Читайте також: Проїзд у наземному транспорті і метро Києва збільшується: стало відомо, коли і на скільки

Станція закривається на ніч, турнікети вскриваються, жетончики дістаються і відправляються чи до каси чи до автоматів видачі. І так щодня. При тому деякі турнікети заповнюються ще протягом дня, тому їх тимчасово закривають аби дістати жетончики.

Один жетончик може мандрувати метрополітеном роками, щодня опиняючись в турнікетах, касах чи автоматах нової станції, приносячи колосальний прибуток, бо окупив себе ще декілька років тому. А скільки жетончиків? Хто знає точну кількість? Отож.

Читайте також: Якісні дороги або "Гіперлуп"… Що українцям більш потрібно?

Ціну на проїзд вони піднімають...Спочатку осаточно скасуйте жетончики, переозвучте жахіття – гугл-перекладача на кшатлт "Шуліявска" чи "Олімпіська" нормальною англійською, і припиніть практику миття палюстрад на ескалаторах брудною ганчіркою, якій років 50! От тоді поговоримо.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Назар ПРИХОДЬКО


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости