MENU

Уряд намагається черговий раз обдурити українців, розказуючи про "пошук нової формули ціни на газ" –Трохимець

2778 0

Вже який місяць точаться дискусії на скільки ж підняти ціну на газ для населення. Уряд Гройсмана, так і не спромігшись пояснити формулу ДюсельдорфПлюс, введену ним особисто в 2016 році з голосу на засіданні Камбіну, намагається придумати нову! І на цей раз не просто формулу, а справедливу. Щоб і МВФ задоволений був, і українці з голоду не вмерли.

Устами недолугого віце-прем’єра Павла Розенка уряд намагається черговий раз обдурити українців, розказуючи нам про «пошук нової формули ціни на газ». При цьому Кабмін, Нафтогаз, Укргазвидобування приховує вихідні дані для розрахунку будь-якої формули – собівартість видобутку та закупівельні ціни імпортного «неросійського» газу.

Читайте також: "НАК "Нафтогаз" оголосив "нові параметри знищення українців" – Тимошенко

Нам розказують, що ми не купуємо російського газу, бо ми не купуємо його у Росії. Але насправді це не так! Україна купує російських газ у країн Європи, які не видобувають жодного (!!!) кубометру! Звідки ж він береться в Європі?

Очільники "Нафтогазу" кажуть, що газ не пахне! Але, очевидно, для них не пахне не газ, а ті шаленні прибутки, які вони отримують, обдираючи платоспроможних українців та державний бюджет у вигляді субсидій.

Очільники "Нафтогазу" кажуть, що це ж чудово, що державний нафтогазовий холдинг є таким прибутковим! Але чи перестає бути злодієм той, хто грабує нас в державній уніформі?

Сьогодні вже не вигідно бути приватним олігархом – набагато швидше збагатитися на державній посаді.

І от тепер, маючи захмарні зарплати в "Нафтогазі", виписуючи собі сотні мільйонів у вигляді премій, ці енергетичні вампіри заявляють, що треба ціну на газ... підвищити десь на 68% – до 11000 грн.

Читайте також: Трохимець: Порахуйте, скільки ви переплачуєте за газ

Віртуальний Дюсельдорф, з якого нам «постачається» газ по «економічно обґрунтовані» та «справедливій» ціні, перемістився з Німеччини до Аргентини! Далі він, певно, перелетить на Марс! Це при тому, що газ цей видобувається в Україні!!!

Цікаво, а куди доведеться летіти Порошенку, Гройсману, Коболєву та усій їхній грантоїдській свиті після зміни влади в Україні в 2019 році???

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Олександр ТРОХИМЕЦЬ


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости