MENU

Трамп доручив розробити план санкцій проти Росії

2064 0

Президент США Дональд Трамп доручив уряду розробити новий план санкцій проти Росії за недотримання умов договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності (РСМД), йдеться в розпорядженні, опублікованому на сайті Білого дому

"Я уповноважую Державного секретаря разом з міністром фінансів, міністром оборони, міністром торгівлі та директором Національної розвідки функціями і повноваженнями, наданими Президенту згідно з розділом 1244 (с) (1) – (4) Закону про національну оборону на 2018 фінансовий рік", - йдеться у заяві.

Читайте також: Це типова поведінка європейців, які ладні довго вдавати, що нічого не відбувається

Як зазначається в 1244 (с), президент повинен розробити і внести в конгрес доповідь, "яка буде включати в себе план про введення заходів щодо конкретних осіб через недотримання Росією договору РСМД". 

Однак у цьому випадку Трамп делегував свої повноваження міністрам, держсекратарю США та директору нацрозвідки країни.

Як повідомляється в документі, санкції можуть поширюватися на осіб, які віддають накази щодо невиконання договору РСМД або осіб, які сприяли цьому процесу. Також санкції можуть торкнутися високопоставлених членів російського уряду. Список осіб повинен бути представлений в доповіді.

Читайте також: Зустріч між північнокорейським диктатором та Трампом відбудеться на 95% – експерт

Крім того, серед можливих заходів – блокування активів в США, заборона на в'їзд і "будь-які інші санкції, які президент вважатиме необхідними".

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

 


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости