MENU

Вперше в історії найкрутішу у світі розвідувальну службу очолить жінка

1995 0

Ого! Джина Хаспел очолить ЦРУ.

Це вперше в історії, що найкрутішу у світі розвідувальну службу, ЦРУ очолить жінка. Можливо, і добре. Жінки такого штибу, як Джина Хаспел – це бетон, це залізобетон, це загартована сталь...

У 2013 році Джина Гаспел виконувала обов'язки заступника директора Національної секретної служби ЦРУ, яка проводить таємні операції у всьому світі. (!!!) 

Читайте також: Вашингтон перестает играть в "молчанку"

До того, серед багатьох операцій на її рахунку також розробка і заманення в пастку (Росія –Тайланд) відомого російського зброярського трейдера і контрабандиста Віктора Бута. Він зараз відбуває довічне покарання в США. Що не вдалось Джині Хаспел – відправити у американську в'язницю Дмитра Фірташа. Після передачі справи Фірташа з ЦРУ у ФБР... у них вона вже буксує п'ятий рік. Це такий самий пройо.., прокол ФБР, як і з Семеном Могілевичем.

У Сенаті США за Хаспел віддали голоси десять членів комітету у справах розвідки. Проти проголосували п'ятеро.

P.S. Моїх друзів цікавить освіта Джини. Офіційна освіта не вражає: Вища школа у Британії, університет у Луізвіль — іноземні мови і міжнародна журналістика. А от спеціальна освіта при Ленглі – не знаю. Ніхто не знає. 

Читайте також: Путін наказав втрутися в американські вибори та допомогти Трампу – Сенат США

Говорять, що Джина Хаспел керувала «чорним сайтом» («black site») у в'язниці ЦРУ в Тайланді в 2002 році. Сайт під кодовою назвою «Котяче око» оголосив підозрюваних членів «Аль-Каїди»: терористів Абд аль-Рахим аль-Наширі та Абу Зубайда. Група Джини затримала терорисів. Проте звіт сенатського розвідувального комітету про катування в ЦРУ заяляє, що після затримання цих терористів їх допитували, використовуючи недозволені методи. (???)

Ось такий міні-портрет нового керівника ЦРУ Джини Гаспел.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram 

Rostyslav DEMCHUK


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости