Карасьов: Дискусія про "нові обличчя" в українській політиці придумана "ляльководами", які уже 25 років перебувають при владі. ВІДЕО
"Ляльководи", які є керівниками фінансово-промислових груп та які фінансують вибори, шукають нові обличчя, але самі залишаються при владі протягом 25 років. Тому політика в Україні не змінюється, адже здійснюється в інтересах промислових груп.
Про це в ефірі програми "Перші про головне. Коментарі" на телеканалі ZIK заявив політолог Вадим Карасьов.
Гість програми переконаний, що дискусія про нові обличчя в українській політиці – надумана. На його переконання, проблема не в тому, чи політик "новий", а чи "старий", а в тому, чи новими є у нього ідеї. Політолог навів приклад США, де переміг Дональд Трамп і команда старих людей, проте їхні ідеї – на часі. Натомість в Україні, як зауважив гість програми, дехто з колишніх міністрів має 40 років, і в цьому, переконаний він, є ненормальність української політики.
Читайте також: Нардеп: Нас чекає запекла боротьба за найвищу посаду в країні
"Ми шукаємо нових людей, а в нас п’ять старих людей як тримали політику 20 років тому, так і тримають. Це ті люди, які фінансують вибори, які є керівниками фінансово-промислових груп, які підтасовують карти, шукають нові обличчя, але вони залишаються при економічній владі.
Це обман, тактичний хід – ніби нові люди, але ті, хто за лаштунками, ляльководи залишаються тими ж самими протягом 20-25 років", – заявив Вадим Карасьов і наголосив, що й політика, у підсумку, залишається такою ж, адже вона здійснюється в інтересах промислових груп.
Генеральний директор інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" Олександр Мартиненко зауважив, що парадокс української політики полягає в тому, що в нас постійно шукають "нові обличчя", а голосують за "старі". Такий "фокус" із пошуком нових облич, зазначив гість програми, триває вже останні 10-15 років. Перед виборами, додав Олександр Мартиненко, може відбутися ребрендинг окремих сил.
Читайте також: Борис Беспалий: Альтернатива Тимошенко – це адмінресурс, а не персоналії
"От "Народному фронту" це буде важко зробити, тому що там не тільки бренд вже втратив привабливість, але й окремі особистості теж, як їх не переставляй, все одно буде "Народний фронт", – зазначив Олександр Мартиненко.
Нагадаємо, згідно з результатами опитування, проведеного соціологічною групою "Рейтинг" на замовлення Міжнародного республіканського інституту, партійний рейтинг очолює "Батьківщина". Цю політичну силу готові підтримати близько 9% серед всіх опитаних. Опозиційний блок, БПП, Громадянську позицію Анатолія Гриценка, Радикальну партію підтримують по 5%. Партію "За життя", "Самопоміч" – 4%. Не голосуватимуть майже 20% опитаних, ще 22% із відповіддю не визначилися.
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки