MENU

Як Бог міг дозволити трапитися трагічним подіям 11 вересня?

2385 0

Чи бачили ви, як дочка Біллі Грема брала участь в ток-шоу, присвяченому подіям 11 вересня?

На запитання ведучої Джейн Клейсон: «Як Бог міг дозволити такому статися?» Анна Грем дала дуже глибоку і проникливу відповідь.

Вона сказала: «Я вірю, що Бог так само, як і ми, глибоко сумує про те, що сталося. Але ж ми роками виганяли Бога з наших шкіл, з нашого уряду, з нашого життя. І я думаю, що Бог, будучи джентльменом, просто відступив. Чи можемо ми очікувати від Бога благословення і захисту, якщо ми при цьому вимагаємо, щоб Він нас покинув?»

Давайте згадаємо…

По-моєму, Усе почалося з того, коли Медлін Мюррей О’Хара (вона була вбита, її тіло було знайдено недавно) заявила, що в школі не місце для молитви, і ми сказали: «Добре».

Потім хтось сказав, що краще б в школі не читати Біблію (Біблію, в якій сказано: «Не вбивай», «Не кради» і «Возлюби ближнього твого, як самого себе»!). І ми сказали «Добре».

Читайте також: Що поєднує біблійні події із фронтовими буднями

Потім доктор Бенджамін Спок сказав, що нам не слід застосовувати тілесні покарання до наших дітей, коли вони погано поводяться, тому що цим ми шкодимо їх підростающій особистості: ми можемо зіпсувати їх почуття власної гідності (син доктора Спока покінчив життя самогубством). І ми сказали: «Він – фахівець і знає, про що говорить».

І так ми знову сказали: «Добре». Потім хтось сказав, що вчителям і директорам не можна карати наших дітей. А адміністрації шкіл суворо заборонили своїм викладачам навіть торкатися провинившихся учнів, тому що їм не потрібна погана реклама, а тим більше вони не хочуть відповідати за це перед судом (є велика різниця між покаранням і дотиком, прочуханкою, приниженням, биттям і т. д.). І ми сказали: «Добре».

Потім хтось сказав: «Давайте дозволимо нашим дочкам робити аборти, якщо вони цього хочуть. Їм навіть не доведеться розповідати про це батькам». І ми сказали: «Добре».

Тоді якийсь мудрий член шкільної ради сказав: «Хлопці завжди будуть хлопчиками і завжди будуть «цим» займатися. Тому давайте дамо нашим синам стільки презервативів, скільки вони побажають, щоб вони могли розважатися, як їм завгодно. І ми сказали: «Добре».

Потім хтось із, нами ж обраної, верховної влади сказав, що неважливо, що у нас в приватному житті, якщо ми добре робимо свою роботу. І, погоджуючись з цим, ми сказали, що нам неважливо, хто чим займається (включаючи президента), бо у нас є робота і головне, щоб з економікою все було гаразд.

Тоді хтось сказав: «Давайте друкувати журнали із зображенням оголених жінок і назвемо їх ідеалом краси». І ми сказали: «Добре».

Читайте також: Немає ніяких хлопчиків на війні, є сильні і вперті христолюбиві воїни – капелан ЗСУ

А деякі вирішили не зупинятися на цьому, пішовши далі, і почали публікувати фотографії оголених дітей, а потім і ще далі, помістивши їх в Інтернет. І ми сказали: «Добре, у них є свобода слова».

Потім індустрія розваг сказала: «Давайте робити фільми і телепрограми, які пропагандують насильство, богохульство і заборонений с-кс. І давайте записувати музику, що заохочує вживання наркотиків, згвалтування, вбивства, самогубства та сатанізм». І ми сказали: «Це всього лише розвага, яка ніякого негативного ефекту не несе, бо всерйоз її ніхто не сприймає, так що продовжуйте в тому ж дусі».

І тепер ми запитуємо себе: чому у наших дітей немає совісті; чому вони не можуть відрізнити погане від хорошого; чому вони, не замислюючись, вбивають незнайомців, своїх однокласників і самих себе. Можливо, якщо ми всерйоз про це подумаємо, то ми зможемо в цьому розібратися.

Власне моя думка така: «Що посієш, те й пожнеш».

Один молодий чоловік якось написав: «Дорогий Господь, чому Ти не врятував маленьку дівчинку, вбиту прямо у себе в класі? Щиро Твій, допитливий студент».

Ось відповідь: «Дорогий допитливий студент, Мене не пускають в школи. Щиро твій, Бог».

Смішно, як люди легко позбавлятися від Бога, а потім дивуються: чому світ перетворюється в пекло. 

Читайте також: Именно религиозные люди чаще всего нарушают 10 заповедей

Смішно, коли ми віримо тому, що говорять газети, і сумніваємося в тому, що говорить Біблія.

Смішно, коли всі хочуть потрапити на небеса, при цьому не вірячи, не думаючи, не кажучи і не роблячи нічого з того, про що говорить Біблія.

Смішно, коли хтось говорить: «Я вірю в Бога», але сам слідує за сатаною, теж, між іншим, «віруючого» в Бога.

Смішно, коли нам так легко судити і так важко бути судимими іншими.

Смішно, коли дурні жарти-репости поширюються зі швидкістю світла, тоді як про Бога взагалі соромно викладати, навіть серед друзів.

Смішно, коли все непристойне, грубе, хтиве і вульгарне спокійно перебуває в Інтернеті, а в школі або на роботі відкрита дискусія про Бога неможлива.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

За матеріалами Storyfox


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини